≡ Menu

Sennik wesele

Sennik weseleSennik wesele

Wielu ludzi przykłada wielką wagę do tego co im się śni, a sennik wesele i emocje panujące w miesiącach przygotowań i w trakcie są tym bardzie ważne. Wydawać by się mogło, że sny powinny być przyjemne i wyjątkowe, a jednak zdarza się i tak, że ich znaczenie mówi nam zupełnie co innego. Jeśli chodzi o sennik wesele to wyjątkowe chwile więc czy warto jest wgłębiać się w tą całą symbolikę?Czy na pewno chcemy wiedzieć co nam się może przytrafić, czy jesteśmy gotowi sprawdzić co oznaczają rzeczy,wydarzenia, które na jawie są zwyczajne, a w śnie próbują coś pokazać, udowodnić? Wszystko to zależy od nas samych i albo będzie nas to interesowało i fascynowało, albo też i nie. „Jeśli chodzi o sny weselne to mi ciągle śniło się moje wesele” opowiada Magda. „ Chyba wszystkim sterował stres, myślałam dużo o tym, czy wszystko się uda i tak dalej i dlatego się tak działo. Gdzieś wyczytałam, że jeśli śni się o własnym weselu to oznacza to założenie rodziny. Oczywiście to już wiedziałam i nie odkryli tym Ameryki, ale śniłam również o czym znacznie gorszym. Gorszym w znaczeniu sennika- tańczyłam na własnym weselu, a to ponoć przestroga, że miałam uważać na płeć przeciwną czyli mojego partnera. Powiem szczerze, że nie wierze w sennik wesele jednak nie było aż tak udane, a my rozwiedliśmy się po trzech latach. Dzisiaj tłumacze to sobie na wiele sposobów, ale nigdy nic nie wiadomo. Może to po prostu przeznaczenie, którego nie unikniemy bez względu na to co nam się przyśni.”

Sennik wesele – czy to warte zachodu?

Jeśli chodzi o senniki to nieustanne sprawdzanie ich i analizowane również może być niebezpiecznie. Przekształcanie rzeczywistości i przenoszenie jej w świat snu nie zawsze wychodzi nam na dobre. Czasami warto zaufać swojej intuicji oraz przeczuciom. Fakt faktem, że ludzie wierzą w takie rzeczy i faktycznie czasami sny przekładają się w życie w świecie realnym. Sny czemuś służą i oczywiście nikt nie będzie tego podważał, ale czasami trzeba się zatrzymać i poważnie przeanalizować za oraz przeciw.

„Kiedyś śniłam o weselu, a dokładnie widziałam samych weselnych gości. Później się dowiedziałam, że jest to oznaką zawarcia nowych znajomości. Oczywiście nikogo nie poznałam, ale po jakimś miesiącu zakochałam się z wzajemnością w moim chłopaku.sennik wesele

Ciekawe ile czasu od snu mogą przydarzyć się rzeczy, które chcemy bądź nie chcemy, aby się stały. Powiem wam, że dużo mi się śnią wesela, a to też za sprawą, że oglądam mnóstwo komedii romantycznych. Budzi się we mnie od razu inna ja, spokojna, opanowana taka, która pragnie wielkiej, szalonej miłości. Zupełnie jak wszystkie inne dziewczyny, które się do tego nigdy nie przyznają. Takie już jesteśmy i sennik wesele i żadne inne bajeczki tego nie zmienią. Sny są piękne, ale ja myślę, że czasami trzeba się zastanowić i przemyśleć co nam się śni i dlaczego oraz jaki jest tego powód. Może dzięki snom odkryjemy coś nowego, nieznanego, swoje drugie „ja” mówi Pola.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Sny są jak film, coś leci i nagle zostaje przerwane. Filmowanie można odtworzyć niestety snów już nie, dlatego dobrze jest pamiętać co nam się śniło. Jeśli popatrzymy w okno to nasze sny zostaną zapomniane więc jeśli bardzo nam na tym zależy to może warto zapisywać wszystko na kartce pozostawionej na łóżku. Jeśli chodzi o sny weselne to teorii na ich temat jest naprawdę wiele. Każdy sen ma swoje znaczenie, każdy pokazuje coś zupełnie innego, a my chcemy wiedzieć co. Sennik wesele i odpowiedzi na wiele pytań znajdziemy również w internecie więc jeśli jesteśmy ciekawi, chcemy wiedzieć to wystarczy tam zajrzeć i przekonać się o czym tak naprawdę śnimy, jak śnimy, co nam się wyobraża i co może się nam przydarzyć dobrego lub gorszego.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Sennik wesele, 8.7 out of 10 based on 3 ratings

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor