≡ Menu

Ślub cywilny dokumenty koszty

Ślub cywilny dokumenty koszty

Ślub cywilny dokumenty koszty i cała polityka z tym związana nie jest w ogóle skomplikowana. Dokumentów jest minimum, a koszty niskie- wszystko zależne jest od tego jak dużą imprezę chcemy zorganizować po uroczystości zaślubin w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Ślub cywilny dokumenty koszty i wszelkie formalności z tym związane nie wymagają od nas wielkich wysiłków i stresów związanych z wielką organizacją jak w przypadku ślubu kościelnego. „Po ślubie cywilnym zaprosiłam wszystkich na odświętny obiad i miłe spędzenie popołudnia” opowiada Magda. „Osób nie było dużo więc i koszty nie były wielkie.

Byli to moi rodzice, teściowie, mój brat i siostra męża i to by było na tyle. Imprezę zorganizowałam u siebie w domu i powiem, że świetnie się bawiliśmy. Wszyscy siedzieli, bawili się i śpiewali chyba do dwunastej w nocy. Musieliśmy niestety wcześnie zakończyć, ponieważ mieszkamy w bloku, a jak wiadomo wszystko zależy od sąsiadów. Ja mam paru okropnych więc można było tylko czekać na policję za drzwiami. Mimo wszystko impreza była udana i każdy był zadowolony. Koszty niskie, ludzie idealni, ja z mężem szczęśliwa więc czego chcieć więcej, a ślub cywilny dokumenty koszty to naprawdę uroczystość, którą można zorganizować tanio i szybko.

Ślub cywilny dokumenty koszty – szybko, tanio i konkretnie…

Jak wiadomo ślub cywilny nie angażuje nas tak bardzo jak kościelny. Chodzi przede wszystkim o rezerwację terminów oraz poszukiwania odpowiedniego zespołu, kamerzysty, który będzie nas filmował, wynajęcie sali, spotkanie z księdzem itd. Do ślubu cywilnego natomiast potrzebne są nam dowody osobiste oraz odpis skrócony aktu urodzenia no i oczywiście termin, który możemy zarezerwować około miesiąca wcześniej. Prawa, że to żadna filozofia? Jak wiadomo panna młoda musi wybrać sobie odpowiednią sukienkę- w jednym i w drugim wypadku chce przecież wyglądać idealnie, pięknie i zjawiskowo. Ślub cywilny dokumenty koszty i wszystko co z tym związane z pewnością sprawi, że będziemy zadowoleni i chyba też zdziwieni jak łatwo można załatwić formalności w naszym kraju.

„Ślub cywilny jest szybką uroczystością bo trwa około 20 minut. Sama organizacja i dokumenty potrzebne do zawarcia związku również są szybką, prostą i przyjemną czynnością. Jak wiadomo później organizuje się małe przyjęcie i gotowe. Mój ślub właśnie tak wyglądał i uważam, że było to idealne rozwiązanie. Musiałam troszkę nakombinować z sukienką bo nie wiedziałam jaka będzie odpowiednia. Przecież nie wyskoczyłabym w takiej jak do ślubu kościelnego. Mężczyźni zawsze mają lepiej i nie muszą za dużo się zastanawiać. Tak się składało, że akurat mój miał garnitur więc koszty zmalały, a jeśli chodzi o mnie to niestety nie było to takie proste. Sukienka, makijaż no i ja też chciałam kamerzystę, aby wszystko kamerował- w końcu pamiątka musi być. Do tego dochodzi fryzjer i tak grosz do grosza i w końcu się nazbierało. Nie są to ogromne sumy, ale troszkę wydałam na siebie” śmieje się Laura.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Ślub cywilny dokumenty koszty zależne są od nas. Jak wiadomo opłata za samą uroczystość w Urzędzie Stanu Cywilnego nie przekracza stu złotych więc nie jest to wielki pieniądz. Wszystko zależy od tego co i jak zorganizujemy. Jak duża i na ile osób będzie późniejsza uroczystość oraz sam fakt gdzie będzie się odbywała. Zazwyczaj młodzi przygotowują wszystko w domu zapraszając najbliższą rodzinę i świadków. Koszty nie są wielkie, a para spokojnie, w domowym zaciszu, w gronie najbliższych spędza czas wznosząc toasty za nowe życie. „Najlepiej zorganizować imprezę w domu. Lokal na parę osób się nie opłaca, a jeśli chcielibyśmy robić ogromną uroczystość to już najlepiej pokusić się o ślub cywilny żeby nie mijało się to z celem. Takie jest moje zdanie. Jeśli para młoda ma chęć wzięcia ślubu cywilnego to z pewnością nic nie stoi na przeszkodzie. Koszty są niewielkie, ilość osób ograniczona i co najważniejsze, że bardzo szybko możemy wszystko zorganizować” pisze Jola. Ślub cywilny dokumenty koszty i wszystko co związane z tą ważną dla młodych uroczystością jest dopełnieniem ich miłości i wierności oraz postanowieniem, że odtąd będą już żyli razem, szczęśliwi i zakochani.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Ślub cywilny dokumenty koszty, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor