≡ Menu

Slub wesele

Slub weseleŚlub wesele

Każda para pragnie, aby slub wesele i wszystko co tylko związane z tą uroczystością udało się znakomicie. Chodzi tutaj między innymi o pozytywne nastawienie, świetną organizację oraz nasze zaangażowanie, które zaowocuje. Slub  wesele to najpiękniejsze chwile w naszym życiu dlatego warto zrobić wszystko, aby spełnił się nasz sen, marzenia i szczęśliwe życie. Jest to taki okres w naszym życiu, którego na pewno nigdy nie zapomnimy, w ogóle nie da się wymazać z pamięci takich przeżyć i tych wielkich emocji.„ Ślub i wesele to piękne chwile, wspaniały okres, ale również masa przygotowań i zawsze musimy o tym pamiętać. Dzień kiedy stajemy na ślubnym kobiercu, a następnie bawimy się w knajpie to już sam efekt końcowy, ale do tego potrzeba czasu i to bardzo dużo. Jak wiadomo chcąc wszystko co najlepsze to musimy rozglądać się już rok lub nawet półtora roku do przodu. Tak się to ma do profesjonalnego kamerzysty, który ma nakręcić nam świetny film, czy sali weselnej i zespołu na zabawę weselną. Tak to już właśnie jest jeśli się chce wymarzoną uroczystość na sto dwa. Slub wesele i cała ta otoczka są bardzo magiczne. Przysięgamy sobie miłość, wierność i uczciwość do końca naszych dni i jest to najbardziej wzruszający moment. Ja na swoim ślubie płakałam nie mówiąc już o rodzicach. Później popłakałam się również kiedy tańczyłam z mężem pierwszy taniec. Tak to właśnie jest kiedy podchodzi się do wszystkiego bardzo emocjonalnie. Piękne chwile, które później pamiętamy bardzo długo budzą we mnie same pozytywne emocje” mówi Ala.

Slub wesele – moda…

W dzisiejszych czasach moda jest dosłownie na wszystko. Są trendy mniej i bardziej konkretne i tak dalej, ale z pewnością nikt nie zarzuci, że coś jest starodawne czy niemodne. Wszystko co było kiedyś wkracza śmiało na salony. Dziś możemy eksperymentować na wszystkie możliwe sposoby i nie ma w tym nic złego. Styl współczesny, retro czy swój własny sposób na slub wesele i wszystko co z tym związane jest bardzo dobre i bezdyskusyjne.Slub wesele-zdjęcie

„Zorganizowałam sobie swój ślub po swojemu i byłam bardzo zadowolona. Chłopak zarezerwował salę, ja zorganizowałam dekoracje, wszystko pod kolor biało- pomarańczowy. Byłam rzecz jasna zestresowana, ale nie dawałam tego po sobie poznać. Nawet nie przeszło mi na myśl, że ktoś mógłby się śmiać z tego co wymyśliłam, jak to zrobiłam i dlaczego. To trochę dziwne bo przecież każdy ma swój gust i nikt nie powinien sugerować jak ma wyglądać moja uroczystość. Oczywiście miałam pod uwagę gości, chciałam żeby niczego im nie brakowało, dobre jedzenie itd., ale obiecałam sobie, że wystrój i wszystkie inne dodatki będą moim osobistym dziełem i sukcesem. Tak też się stało, trzeba czasami poruszyć wyobraźnię, a wtedy wszystko jest możliwe i ja doskonale wiem co mówię” opowiada Marta.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Slub wesele i każdy element, który dzień w dzień zbliża nas do tego ważnego dnia jest niczym czekanie na księcia na białym koniu. Przymierzamy suknię ślubną, widzimy jak pięknie wyglądamy i nie możemy się doczekać kiedy przyszły pan młody w końcu nas zobaczy i padnie z wrażenia. To samo zapewne myśli przyszły mąż, który również ma co pokazać i czuje się męsko oraz przystojnie. Tak to już jest z mężczyznami- każdy uważa, że jest najwspanialszy i najlepszy. Nie raz pewnie pamiętamy kiedy nasz facet stoi przed lustrem i podziwia sam siebie… ale to już tak na marginesie.

„Najlepszy jest moment kiedy panna młoda i pan młody widzą się w pełnej krasie w dniu wesela. Zapewne oczy robią się wielkie i nie wychodzimy z podziwu. Panna młoda piękna, pan młody przystojny i wszystko super dograne. Czego chcieć więcej” mówi Ola.

Ślub i wesele to najważniejsze chwile w życiu pary młodej. Jesteśmy szczęśliwi, zadowoleni, pozytywnie nastawieni do świata, pełni energii i pomysłów na swoje dalsze życie. Są to najwspanialsze chwile i najbardziej oczekiwane przez młodych. Slub wesele i wszystko co z tym związane to jedna, wielka, pozytywna energia, która działa na parę młodych i sprawia, że czują się wyjątkowo oraz gotowi na nowe, wspaniałe, pełne pasji życie we dwoje.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Slub wesele, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor