≡ Menu

Ślubne fryzury długie włosy

Ślubne fryzury długie włosy Fryzury

Ślubne fryzury długie włosy zawsze równają się idealnej fryzurze weselnej. Nie ma to jak piękne uczesanie, które staje się wręcz wizytówką panny młodej. Co możemy stworzyć mając długie włosy? Dosłownie wszystko co tylko sobie wymarzymy i mamy również wielkie pole do popisu.Ślubne fryzury długie włosy są wręcz stworzone do eksperymentów i odważnych uczesań. Możemy tworzyć dzieła sztuki tak samo jak artyści tworzyli obrazy czy pisali wiersze. Na pewno mamy większe pole manewru aniżeli kobiety, które mają króciutkie włosy. Jak więc łatwo zauważyć posiadanie długich włosów jest atutem i wielkim plusem dla każdej kobiety, która w najbliższym czasie stanie na ślubnym kobiercu.

„Jaka fryzura będzie dla mnie najlepsza” – pewnie nie raz pytaliśmy swoich partnerów. W końcu ich zdanie ma dla nas wielkie znaczenie. Jeśli tylko troszkę wykazali zainteresowania i chociaż udawali, że ich to obchodzi to pewnie byłoby dobrze. Natalia, która cztery lata temu wyszła za mąż opowiada: „Ja to miałam wielki problem z fryzurą bo od zawsze miałam długie, gęste włosy. Oczywiście chciałam również podkreślić je w dniu ślubu, ale dokładnie nie wiedziałam jak. Kiedy chciałam podpytać swojego partnera odpowiedział, że wszystko mu się podoba, a jak wiadomo jest to najgorsza z możliwych odwiedzi. Fajnie byłoby usłyszeć, że w tym mi ładniej, tamto nie pasuje, tutaj znowu za bardzo napuszone itd. Niestety nie ma takiej opcji. W końcu zostawiłam trochę rozpuszczone i zakręcone, a na górze kok ozdobiony malutkim kapelusikiem z siateczką. Bardzo ładnie to wyglądało i uważam, że fryzjerka spisała się na medal. Zresztą mam dowód w postaci filmu, który nakręcił kamerzysta. Pięknie wszystko filmował i on również zasługuje na wyróżnienie. Ślubne fryzury długie włosy są naprawdę piękne i warto zapuszczać jeśli mamy króciutkie, a marzy nam się ekstra fryzura.”

Ślubne fryzury długie włosy – tak źle i tak niedobrze…

Kiedy zastanawiamy się nad wyborem fryzury na ślub i wesele zazwyczaj zastanawiamy się jaka będzie najodpowiedniejsza, podkreśli urodę, kolor oczu i nie sprawi, że będziemy wyglądać tragicznie. Musimy przecież dopasować się do kształtu twarzy i sprawić, że fryzura ślubna będzie dodawała nam urody, a nie odejmowała. Czasami jednak panie, które mają drugie włosy specjalnie obcinają i chcą zabłyszczeć totalną zmianą wizerunku.Ślubne fryzury długie włosy

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Zawsze miałam długie włosy i postanowiłam obciąć kiedy wychodziłam za mąż. To był bardzo ryzykowny krok, ale spróbowałam i nie żałuję. Koleżanka, która parę miesięcy wcześniej brała ślub mówiła do mnie, że zazdrości tak długich i pięknych włosów, ale ja nie widziałam w tym nic nadzwyczajnego. Ona miała tylko troszkę krótsze ode mnie i bardzo cieniutkie. Pięknie była uczesana. Na górze miała warkocza, a na dole rozpuszczone i pięknie zakręcone. Spodobało mi się bardzo jak wyglądała. Moje były czarne, postawione na żel i gdzieniegdzie przeplatane jasnymi pasemkami, a do tego kwiat we włosach. Coś cudnego. Jak widać każdy chce mieć coś czego akurat nie ma. Tak było w moim przypadku. Całe życie długie, piękne włosy, a na wesele króciutkie- ale tylko z jednej strony! To było wielkie zaskoczenie. Druga strona była długa jak zawsze. Wszyscy byli w szoku i bardzo im się to podobało. Te długie wyprostowane miałam prostownicą i elegancko zachodziły na plecy. Kto powiedział, że ślubne fryzury długie włosy muszą być jednakowe z każdej strony. Polecam wszystkim odważnym paniom. Ja byłam zadowolona w stu procentach” opowiada Milena.

Fryzury ślubne są piękne, urocze i każda panna młoda poszukuje tej wspaniałej i najlepszej, która będzie spełnieniem marzeń tak samo jak wybór idealnej sukni ślubnej. Długie włosy dają wielkie pole manewru i możemy tworzyć z nich wspaniałe dzieła sztuki. „Cieszę się, że mam długie włosy bo doskonale zdaję sobie sprawę, że wychodząc za mąż będę mogła sprawić sobie takie uczesanie jakie tylko będę chciała. Jeśli miałabym krótkie to z pewnością nic bym nie wymodziła. Dlatego zachęcam wszystkie dziewczyny do zapuszczania, a wiem co mówię- koleżanka wychodząc za mąż miała krótkie i dosłownie płakała, że nie zapuszczała wcześniej” dopowiada Milena. Ślubne fryzury długie włosy są idealne, fantastyczne, pozwalają poruszyć wyobraźnię i stworzyć coś naprawdę niebywałego- coś co zachwyci wszystkich i rzuci na kolana.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Ślubne fryzury długie włosy, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor