≡ Menu

Ślubne fryzury i makijaże

Ślubne fryzury i makijażeŚlubne fryzury i makijaże

Ślubne fryzury i makijaże są cudownym przystrojeniem panny młodej. Idealna kobieta ceni sobie piękno i dokładnie zastanawia się zanim podejmie jakąkolwiek decyzję odnośnie swojego wyglądu  na ślub i wesele. Ślubne fryzury i makijaże są dopełnieniem każdej kobiety. Idealna fryzura i perfekcyjnie dobrany makijaż sprawia, że każda z nas czuje się wyjątkowo. Suknia ślubna dodaje jeszcze do wszystkiego blasku i stworzy niepowtarzalne wrażenie, które towarzyszy każdej kobiecie, która staje na ślubnym kobiercu.„Od zawsze się maluję i kocham eksperymenty związane z fryzurami i właśnie makijażem. Na głowie miałam już dosłownie wszystko co tylko możliwe, nie wspominając w ogóle o kolorach i płaczu kiedy po raz kolejny wyszło mi nie wiadomo co” śmieje się Irena. „Kiedy rok temu wychodziłam za mąż miałam już względy porządek na głowie i postanowiłam, że zrobię sobie burzę loków na głowie. Luźno puszczone włosy, lekko zawiązane kosmyki z tyłu, aby nie leciały mi na twarz no i piękny biało- srebrny kwiatek z boku. Jeśli chodzi o makijaż to był delikatny jak nigdy dotąd. Czułam się bardzo kobieco i lekko, zwiewnie jak mała dziewczynka. Chciałam uzyskać takie wrażenie i się udało. Wychodziłam za mąż w wieku 36 lat, a chciałam wyglądać na 25. Może to śmieszne, ale bardzo mi zależało i znowu poczułam się jak nastolatka. Ślubne fryzury i makijaże potrafią zdziałać cuda i ja dobrze o tym wiem.”

Ślubne fryzury i makijaże – szaleństwa bez granic…

Odważne panny młode, które stawiają na nowoczesność, spontaniczność i wygodę wybierają bardzo modne suknie ślubne oraz dobierają wspaniałe fryzury i makijaże, które odzwierciedlają ich charakter. Jesteś szalona? Jeśli tak to pokaż to i udowodnij, że panna młoda wcale nie musi wyglądać jak grzeczna księżniczka. W dzisiejszych czasach mamy tak wiele możliwości, że dosłownie nas szał ogarnia kiedy myślimy nad jedną konkretną rzeczą, a zdecydowania jak nie było tak nie ma.

Paulina, która wychodzi za mąż za kilka miesięcy mówi: „Moja suknia ślubna będzie bardzo ekstrawagancka. Nie będzie to zwyczajna biała kreacja, ale taka, która spowoduje, że mój maż oraz goście spadną z krzesła. Będzie miała duży dekolt, bardzo obcisły gorset i do tego razem miniówka króciutka. Znowu tył, i boki są do ziemi i będą bardzo napuszone. Idealna suknia ślubna dla szalonej dziewczyny takiej jak ja. Kolor oczywiście nie biały, ale bordowa. To jest właśnie najlepsze. Mój chłopak będzie miał bordową koszulę, a garnitur normalny czarny, bardzo modny. Do tego wszystkiego dodatkiem będzie czerwony kwiat w uchu, szalona fryzura- efekt rozwalenia, luzu i objętości, odważny makijaż ślubny z elementami czarnego i czerwonego. Prawda, że robi wrażenie? Już opis daje do myślenia, a co dopiero sam efekt, kiedy ją ubiorę. Nie zawsze należy mieć jedną i tą samą wizję, czasami trzeba zaszaleć i pokazać siebie w innym świetle. Moje końcowe pisanie miało dotyczyć również tego, że odważne ślubne fryzury i makijaże będą robiły wrażenie z pięknymi sukniami ślubnymi, które trzeba odpowiednio dobrać. ”Ślubne fryzury i makijaże

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Jak wiadomo nie od dziś każda przyszła panna młoda zastanawia się wiele długich dni i może również i nocy jak powinna wyglądać, aby zrobić wrażenie. Liczy się w końcu każdy najdrobniejszy element. Jak później mamy zostać filmowane skoro czujemy się źle czy niewygodnie? Dlatego wszystko musi być dograne i powodować nasze zadowolenie, a nie smutek. Wszystkie elementy są jednością i zarazem uzupełnieniem. „ fryzury i makijaże są cudowne i każda z nas znajdzie coś odpowiedniego dla siebie” mówi Zosia.

„ Mamy również zdjęcia w internecie więc nie ma problemu z wyszukaniem, trzeba jednak pamiętać o dopasowaniu wszystkiego tak, aby nic nie przeszkadzało i nie psuło wizerunku panny młodej.” Ślubne fryzury i makijaże dostarczają nam wiele wrażeń i emocji. Dziewczyny ruszyłyby niebo i ziemię, aby zorganizować sobie coś wyjątkowego i fantastycznego. W dzisiejszych czasach wszystko jest modne i każdy może pozwolić sobie na taki styl jaki mu odpowiada. Ślubne fryzury i makijaże sprawiają, że czujemy się wyjątkowe i doceniane.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Ślubne fryzury i makijaże, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor