≡ Menu

Ślubne fryzury

Ślubne fryzuryzdjecie1

Ślubne fryzury są sprawą priorytetową dla przyszłej panny młodej. Każda chce wyglądać wspaniale i wyjątkowo dlatego ważne jest dosłownie wszystko. Począwszy od butów, bielizny, sukni ślubnej, a skończywszy na pięknej fryzurze, która zadziwi wszystkich gości i co najważniejsze- powali na kolana pana młodego. Ślubne fryzury potrafią zawrócić w głowie. Jest bowiem tyle możliwości ile dosłownie włosów na głowie. Każda z nich jest wyjątkowa i oryginalna, a to jaką wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Wszystko zależy również od tego jaką długość włosów posiadamy. „Długość włosów jak i również gęstość ma duże znaczenie. Piękne, bujne koki nie będą tak samo wyglądały na kobiecie, która ma z ledwością dwa włosy na krzyż, a taką, która ma piękne i grube.

Sama się o tym przekonałam. Widziałam pięknego koka, z którego zrezygnowałam kiedy przekonałam się jak okropnie wyglądał na mojej głowie. Mam słabe, cienkie włosy i powiem szczerze, że nie było w ogóle efektu jaki widziałam na innej dziewczynie. Na tamtej wyglądało to rewelacyjnie, a ja nie mogłam sobie pozwolić, aby kamerzysta, który filmuje uroczystość zahaczył o moją tragiczną głowę” śmieje się Wiola. „Ślubne fryzury są fantastyczne, a wybór jest bardzo duży. Trzeba tylko wiedzieć jaka będzie najodpowiedniejsza, a jeśli nie jesteśmy tego pewni trzeba udać się do profesjonalnej fryzjerka, która doskonale doradzi i zmajstruje próbne uczesanie.

Ślubne fryzury – moda, a swój styl…

W dzisiejszych czasach dużą wagę przykładamy do mody oraz podążamy za nią i za trendami, które obowiązują. Każda panna młoda chce wyglądać pięknie, zjawiskowo, a jednocześnie modnie i na czasie. Można by powiedzieć: „Po co komuś coś co już jest niemodne?” Jest to bardzo dobre pytanie i jednocześnie nasuwa wiele odpowiedzi. Można przecież powiedzieć, że wszystko co było kiedyś powraca w tempie zastraszającym i nie możemy powiedzieć: „Jesteś niemodna!” Każda kobieta ma swój styl i ustalone zasady, których się trzyma. W teraźniejszości wszystko jest możliwe i wszystko stało się normą. Podążanie za czymś czego nie czujemy, a może i czasem nie rozumiemy raczej nie ma sensu i najlepiej wtedy liczyć na swój gust i upodobania. Jeśli chodzi o pannę młodą to suknia, buty czy ślubne fryzury mają sprawić, że będziemy czuć się wspaniale i przede wszystkim bardzo wygodnie i swobodnie.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Jeśli chodzi o fryzury to czy w ogóle mają one tak wielkie znaczenie, że możemy powiedzieć: „To co na głowie to i w głowie, fryzura ma znaczenie i wpływ na nasze samopoczucie!?” Oczywiście, że jak najbardziej tak. Jest to tak samo ważne jak ubiór ślubny, a żeby czuć się wygodnie trzeba posiadać idealną fryzurę, która zachwyci zarówno nas samych, męża jak i również gości weselnych.  „Jeśli chodzi o trendy ślubne to zwracam na nie uwagę, ponieważ za rok odbędzie się mój ślub i chcę wiedzieć co się nosi. Znowu moja fryzjerka powiedziała, że zrobi mi przepiękną fryzurę, która będzie do mnie pasowała i nie muszę tak się stresować i oglądać wszystkich pokazów fryzur ślubnych. Wiem, że pani czesze wspaniałe fryzury, widziałam na własne oczy, ale fakt, faktem nie wiem do końca co chcę i czy ma to być coś ekstra modnego, czy poszukiwać idealnej fryzury i czy ostatecznie pozostawić siebie w rękach profesjonalnej fryzjerki. Przecież teraz jest strasznie dużo modnych fryzur, zarówno moda tyczy się kręconych włosów jak i prostych, warkocze, koki, lekki nieład na głowie, rozpuszczone, spięte włosy itd. Do wyboru do koloru, co kto chce” opisuje Malwina.  Fryzury, ach te fryzury- dlaczego wszystkie wybory muszą być takie trudne!? Chciałoby się powiedzieć, że nie ma nic prostszego jak dopasowanie fryzury, a czesanie i tak zostawiamy profesjonalistom- chociaż też nie zawsze. Jednak jest z tym troszkę zachodu, a prawdziwe kobiety bez uroczystości zaślubin muszą mieć piękne włosy, a co dopiero wtedy kiedy nadchodziten upragniony dzień. „Mamy trochę do ogarnięcia” mówi na koniec Ania. „Mężczyźni nie mają takich dylematów, a my kobiety zawsze wynajdziemy coś co trzeba poprawić, bądź zmienić w naszym wyglądzie.” Ślubne fryzury są piękne i wyjątkowe, a profesjonalne dobranie przez stylistów do osobowości i sukni ślubnej sprawi, że będziemy wyglądać zjawiskowo.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Ślubne fryzury, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor