≡ Menu

Sluby

Sluby

Sluby

Sluby od dawien, dawna są jedną z największych i najbardziej wzruszających imprez jakie możemy sobie wyobrażać. Każda kobieta pragnie szczęśliwie wyjść za mąż i do końca swoich dni móc wspominać te piękne chwile…Sluby tak jak i również przygotowania do nich są bardzo stresujące. Kiedy stajemy na ślubnym kobiercu zawsze tworzymy czarne wizje typu: pomylenia się w przysiędze, przewrócenia albo co najlepsze śmiania jak to czasami bywa wśród par, które właśnie tak reagują.

„Tak to właśnie jest, że ludzie reagują różnie jeśli chodzi o ślub. Ta cała otoczka, dużo ludzi, wszyscy na nas patrzą, a my ślubujemy…nie trudno o pomyłkę lub jakąś inną wtopę. Wszyscy co do jednego się tego obawiamy i zastanawiamy jak pokonać stres. Już same przygotowania są dla nas nerwówką, a co dopiero już najważniejszy punkt w dniu uroczystości. Jeśli chodzi o wesele to na pewno jest już mniej nerwów, ale to również zależy od tego czy ktoś umie tańczyć, czy też nie. Chodzi oczywiście o pierwszy taniec i wszystkich gości obserwujących młodych. Tak to już jest, że sluby nas stresują, nie możemy nic zrobić i wątpię, że jakieś tabletki na uspokojenie pomogą”  śmieje się Iwona. „No i nie ma się co łudzić, że będzie inaczej, oczywiście ja nie straszę tylko mówię co i jak bo oprócz tego stresu to wszystko jest wspaniałe, młodzi szczęśliwi, a ślub i wesele zjawiskowe” dodaje.

Sluby – moda i urada…

Nie od dziś wiadomo, że każda przyszła panna młoda robi dosłownie wszystko, aby w dniu ślubu wyglądać cudownie, zjawiskowo, świeżo, ślicznie- po prostu idealnie. Przede wszystkim na pewno króluje solarium. Każda kobieta chce bowiem chociaż troszkę mieć opaloną cerę i nie ma w tym nic dziwnego. Wręcz przeciwnie- opalenizna i biała suknia daje piękny efekt. Oczywiście solarium z umiarem. Do tego dochodzi kosmetyczna, maseczki na twarz, manicure, pedicure i cała reszta, która sprawi, że poczujemy się lepiej, piękniej, wspanialej- w centrum uwagi.

„Jeśli chodzi o mnie to chodziłam na solarium non stop przed ślubem. Miałam białą suknię i powiem szczerze dziewczyny, że wygląda to wspaniale. Wszyscy tak mówili i nawet mój tato, który zazwyczaj nie sypie komplementami powiedział, że wyglądałam fenomenalnie. Jak wiadomo białe pasuje do czekoladki” śmieje się Patrycja. „ Oczywiście zrobiłam sobie też tipsy, pięknie paznokcie w nogach, makijaż, fryzurka, a jeszcze przed tym parę razy byłam na maseczkach, które sprawiają, że twarz staje się świeża i zadbana. Dokładnie nie pamiętam jakie to były, ale mniejsza z tym, ważne, że czułam się piękniej. Każda kobieta zrobi dużo, aby wyglądać idealnie w dniu ślubu. Ja starałam się jak mogłam i moje starania zostały docenione. Mój mąż strasznie się wzruszył kiedy mnie zobaczył, a ja byłam zadowolona i pewna siebie. Wiem, że bardzo mu się podobam i tak jest do dzisiaj więc wszystko gra” dodaje.

Sluby zawsze budzą w nas niepokój, niepewność, a na samym końcu zostaje dreszczyk emocji, adrenalina, szczęście i zadowolenie. To jest właśnie nasz świat, który kryje wiele niespodzianek- czasami złych, a jeszcze częściej tych dobrych więc nie ma się czym martwić. Każdy wyobraża sobie ślub na swój sposób i jest to bardzo prawidłowe. Mamy możliwości wyboru, negocjowania, wyobrażania sobie i realizowania zamierzonych celów. Wtedy wszystko będzie idealne i niezapomniane.Śluby-ahh te śluby...

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Moje wesele odbyło się w Kotlinie Kłodzkiej i powiem szczerze, że czułam się jak w bajce. Wiele razy wyobrażałam sobie swój ślub i nigdy nie powiedziałabym, że moje marzenia się spełnią, a jednak jest to możliwe. Marzenia się spełniają i ja już teraz o tym wiem. Jestem szczęśliwą mężatką i mam nadzieje, że mąż uważa tak samo. Dziękuję za to, że są takie imprezy jak ślub i wesele- wspaniałe, niezapomniane, pełne uroku i tak dalej…” mówi Kamila.

Jak wiadomo nie od dziś ślub kojarzy się nam ze szczęściem dwojga ludzi. Tak powinniśmy określać ten stan, który prowadzi nas przed ołtarz, a później za imprezę weselną, która trwa do samego rana. Sluby są wspaniałym zapieczętowaniem miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej dokładnie tak jak w przysiędze.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Sluby, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor