≡ Menu

Suknie ślubne Kłodzko

Suknie ślubne Kłodzko

Suknie ślubne Kłodzko napawają nas zadumą i zarazem zastanowieniem. Czy faktycznie znajdziemy tu coś odpowiedniego dla siebie? Odpowiedz z pewnością jest jedna. W końcu to Dolny Śląsk, który nigdy nie zawodzi więc możemy śmiało przygotować się na szał zakupowy. Kto powiedział, że tylko wielkie miasta mają ogromny wybór sukien ślubnych? W dzisiejszych czasach moda dociera wszędzie.

„ Zawsze marzyłam o sukni ślubnej na wzór „ hiszpanki” opowiada Marta. „ Suknia była szyta na miarę w Kłodzku w salonie. Moja chrześnica powiedziała, że wyglądam jak wróżka- Dzwoneczek z filmów Disneya. Bardzo mnie to rozbawiło i też byłam zadowolona, że nie wyglądam jak księżniczka albo Calineczka” śmieje się opowiadając dalej. „Suknia faktycznie przypominała postać z bajki, a ja w sumie czułam się jak w bajce z moim chłopakiem, teraz już  mężem. Suknia na górze jest gładka, przylegająca, a od pasa w dół pełna objętości- coś na wzór falban. Polecam wszystkim odważnym kobietom, które kochają takie rozwiązania”.

 Suknie ślubne Kłodzko – idealne modele…

Każda kobieta szuka idealnego modelu dla siebie. Możemy wyróżnić ta charakterystyczne, które często pojawiają się w obiegu. Pierwszy to model to oczywiście suknia „klasyczna”. Jest to suknia księżniczki idealna dla dziewczyn, które tak właśnie chcą się poczuć. Forma jest bufiasta i pełna wdzięku dlatego nie warto przesadzać z dodatkami do niej. Kolejna „empire” – fason, który uwydatnia walory i odcięty jest tuż pod piersiami. Na dole zaś zwiewna, lejąca tkanina. No, a teraz „ cygaro”, suknia przyległa i dopasowana do ciała. Idealna dla kobiet o bardzo szczupłej sylwetce.

„Rybka, syrenka” to kolejny model, który podkreśla linię bioder. Charakterystyczny jest w niej rozszerzany dół, który przypomina ogon syreny. Następnym modelem godnym uwagi jest „amazonka”. Składa się z dwóch części. Dopasowanego gorsetu oraz bufiastego dołu. Kolejna to „średniowieczna”, która charakteryzuje się szerokimi rękawami i gorsetem. Następna to „hiszpanka” czyli model pełny objętości, przypominający baśniową wróżkę i na koniec „księżniczka” bardzo mocno rozszerzana na dole.

„Moja suknia przypominała fason „cygaro”. Zawsze byłam bardzo szczupła i w końcu postanowiłam to wykorzystać. Inna suknia na pewno nie pokazałaby tego co chciałam. Moja była bardzo przylegająca do ciała i mąż stwierdził, że to był strzał w dziesiątkę. Kiedyś chciałabym jeszcze raz ubrać tego typu suknię. Oczywiście nie chodzi już o ślubną” śmieje się Irena.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Wybór sukni ślubnej nie jest na pewno łatwy, ale za to przyjemny. Mamy możliwość przymierzenia niezliczonej ilości sukien, które udostępniane są w salonach w Kłodzku. Każda dziewczyna znajdzie coś odpowiedniego dla siebie co spowoduje, że stanie się najjaśniejszą gwiazdą tego wymarzonego dnia. Fason jest bardzo ważnym elementem. Nie tylko pod względem idealnych falban, czy materiału, ale również dlatego, że możemy dopasować sobie odpowiednią suknię pod względem figury. Wtedy pani młoda będzie wyglądała idealnie i z klasą. Od wieków kobiety pragną tylko jednego: wyglądać wspaniale, mieć idealny ślub i wesele i każda chociaż raz w życiu chce być podziwiana i do tego wszystkiego jeszcze kamerowana. Jeśli w grę wchodzą dwie kamery to już w ogóle szczyt marzeń. Dlatego warto się starać i mieć zapał do całej organizacji. Suknia przede wszystkim! Warto angażować się i poszukiwać w naszych miastach, ponieważ suknie ślubne Kłodzko są na pewno warte uwagi, tak samo jak miasto i salony dostępne w tym regionie. 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Suknie ślubne Kłodzko, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor