≡ Menu

Suknie ślubne krótkie z przodu

Suknie ślubne krótkie z przodu

Suknie ślubne krótkie z przodu są coraz to bardziej popularne wśród kobiet, które wychodzą za mąż. Nie dość, że idealnie się prezentują to stwarzają do tego wrażenie bardzo lekkich, zwiewnych i wygodnych. Panny młode, które mają świadomość posiadania idealnej sylwetki powinny skusić się na tego typu model.

Suknie ślubne krótkie z przodu podkreślają figurę doskonale przy tym się prezentując i kobieta, która zdecyduje się na taką długość z przodu z pewnością należy do tych odważnych i nowoczesnych.

„Moja suknia ślubna była biała, ale krótka- do kolan. Nikt do końca nie wiedział jak będzie wyglądała więc bardzo się zdziwili. Czułam się w niej fantastycznie. Była piękna, wygodna, odsłaniała nogi, przylegała do ciała na górze, a od pasa w dół była luźna. Polecam wszystkim przyszłym pannom młodym sukienki tego typu i zachęcam do wyzwań i odważnych decyzji. Oczywiście z tyłu suknia była do samej ziemi i wydaje mi się, że był to strzał w dziesiątkę. Nigdy nie zapomnę min gości i mojego męża kiedy mnie zobaczył. Zaskoczenie było olbrzymie i nie mógł uwierzyć, że tak pięknie wyglądałam- sam mi opowiadał. Suknie ślubne krótkie z przodu naprawdę potrafią inspirować i sprawiać niesamowite wrażenie. Nie ma się co zastanawiać tylko zaryzykować i wybrać właśnie taką albo w podobnym stylu” opowiada Iga.Suknie ślubne krótkie z przodu – wielki, a mały świat…

Nie raz widzieliśmy światowe pokazy mody ślubnej bądź odwiedzaliśmy targi ślubne w jednym z większych miast Polski. Moda, która jest tam prezentowana stawia przede wszystkim na styl, klasę i nowoczesność, a znowu nas nakładania do wielkich przemyśleń związanych z wyborem sukni ślubnej. W sumie jakby nie patrzeć wielki świat różni się bardzo od tego mniejszego, spokojnego gdzie przyjęte są odpowiednie normy i zasady, a suknia ślubna najlepiej jakby była do ziemi na wzór księżniczki. Nie zawsze mamy możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami, ale czy oznacza to, że jesteśmy gorsi? Oczywiście, że nie można myśleć tymi kategoriami. Ania, która uważała, że miała staroświecką suknię opowiada: „Nigdy nie interesowałam się modą. Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Polanicy Zdrój i kiedy wychodziłam za mąż postanowiłam, że moja suknia ślubna będzie do kolan. Mama trochę się zdziwiła i nie mogła do końca zaakceptować, ale ostatecznie powiedziała, żebym zrobiła jak uważam. Nikt nic nie wiedział, ale kiedy zobaczyli mnie w dniu ślubu to byli bardzo zaskoczeni. Suknie ślubne krótkie z przodu to moda dla odważnych i ostatni krzyk mody- powiedziała kuzynka. Największe gwiazdy występowały w takich kreacjach- znowu skomentowała koleżanka. Byłam bardzo zaskoczona bo nie wiedziałam, że mam na sobie modną sukienkę, uważałam, że to nic nowego i każdy zapewne zna ten styl, a tu proszę takie zaskoczenie. Myślałam, że wyglądam staroświecko, a okazało się, że zupełnie przeciwnie. Czułam się wspaniale i jak gwiazda filmowa. Suknia była tak wygodna, że mogłam spokojnie przebalować w niej całą noc. Jest to wygodna kreacja w sam razem na wspaniałą i szaloną imprezę weselną, która z pewnością zostanie miłym wspomnieniem dla nas jak i dla samych gości.”

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Suknie ślubne krótkie z przodu są piękne, zwiewne, zmysłowe i godne uwagi. Kiedy zastanawiamy się czy nie lepiej zostać tradycjonalistą trzeba dokładnie przeanalizować za i przeciw. Ważne jest również samopoczucie, które będzie nam towarzyszyło.

„Podobają mi się suknie ślubne krótkie, ale co z tego jak chyba miałabym wyrzuty sumienia, że nie wybrałam tradycyjnej, długiej, białej sukni. Uważam, że lepiej będzie jeśli zostanę właśnie przy tej standardowej i nie będę nic zmieniała. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że krótkie suknie ślubne nie pokazują aż tak bardzo uroku panny młodej. Czułabym się troszkę jak na spacerze w niedziele w parku. Luźna, zwiewna kiecka i ja. Oczywiście są one piękne, ale akurat nie dla mnie” opowiada Laura.Wszystkie suknie ślubne sprawiają, że panna młoda wygląda rewelacyjnie i z gracją prezentuje się w sukni ślubnej, którą sama wybrała. Dobre samopoczucie liczy się przede wszystkim więc jeśli mamy upatrzony nasz wymarzony model to nie mamy się czym stresować, ale podążać za marzeniami. Suknie ślubne krótkie z przodu są wspaniałym pomysłem, który wart jest realizacji, panna młoda występująca w takiej kreacji na pewno nie będzie brzydkim kaczątkiem, a wręcz przeciwnie- pięknym łabędziem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Suknie ślubne krótkie z przodu, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor