≡ Menu

Suknie ślubne Madonna

Suknie ślubne Madonna

Suknie ślubne Madonna są piękne, zmysłowe i co najważniejsze ich głównym partnerem handlowym wyznaczającym najnowsze trendy jest firma „Pronovias” dla, której tworzą najbardziej znani hiszpańscy projektanci mody. Są to między innymi: Manuel Mota, Elie Saab, Hannibal Laguna czy Emanuel Ungaro. Suknie ślubne Madonna są idealne, perfekcyjne i szyte profesjonalnie z uwzględnieniem urody i charakteru przyszłej panny młodej. Jeśli chcemy iść na konsultację czy kupno sukni należy się przede wszystkim umówić na wizytę, a miłe panie ekspedientki poświęcą czas tylko i wyłącznie nam, a wtedy na pewno sprawi nam to przyjemność i satysfakcję.

„Suknie Madonna są naprawdę piękne. Kiedyś poszłam do salonu i nie byłam umówiona, ale miła pani przyjęła mnie i powiedziała, że akurat jest wolna godzinę także nie było problemu. Wspaniale mi doradziła, pomogła w wyborze sukni, doskonale wiedziała co będzie dla mnie odpowiednie. Jestem bardzo chudziutka więc bałam się, że będę w każdej sukni ślubnej wyglądać okropnie, ale wszystko doskonale się udało. Profesjonalizm można zauważyć na każdym kroku. Suknie ślubne Madonna są wspaniałe i wyjątkowe. Wszystko związane i nawiązujące do Domu Mody Ślubnej Madonna jest idealne- od a do z. Nic dodać nic ująć” mówi z przejęciem Wiola.
Suknie ślubne Madonna – gdzie poszukiwać…

Dom Mody Ślubnej Madonna swoją siedzibę ma od 1997 roku w Krakowie. Obecnie znajdują się tam dwa firmowe salony, z których z pewnością warto skorzystać. Z biegiem czasu salony powstawały również w Warszawie, Gdyni oraz w Katowicach. Wszystkie są profesjonalne z idealnie dobraną obsługą. „Kupowałam suknię ślubna właśnie w Katowicach i uważam, że obsługa jest profesjonalna” mówi Ala. „ Jeśli dobrze pamiętam to salon mieści się na ulicy Kopernika. Obsługa tam jest bardzo miło, a suknie ślubne z tego salonu są cudowne. Widziałam u koleżanki i dlatego sama postanowiłam skorzystać z ich oferty. Do tego wszystkiego panie, które tam pracują wspaniale doradzają i dopasowują suknię do figury. Ja mam dość obfite piersi i każdą suknię, którą przymierzałam to dosłownie płakać się chciało. Wyglądałam strasznie, a nikt nie potrafił mi pomóc. Dopiero w Madonnie przekonałam się co oznacza profesjonalne podejście i pomoc przyszłej pannie młodej. Takich salonów w Polsce powinno być więcej. Nie ma nic bardziej denerwującego od niemiłych pań ekspedientek, które robią łaskę nawet, że żyją. Dlatego jeśli jet panna młoda, której zależy na odpowiednim podejściu i traktowaniu to zachęcam do skorzystania z tego salonu. Suknie ślubne Madonna warte są każdego grzechu.”

Warto podkreślić, że ten salon ubierał parę z pierwszej edycji programu „We dwoje”, który transmitowany był przez  TVN. Jeśli ktoś pamięta ten program to z pewnością wie o co chodzi. Co roku Salon Mody Ślubnej Madonna organizuje pokazy swoich kolekcji gdzie można obejrzeć suknie ślubne z kolekcji projektantów wymienionych powyżej jak i jeszcze La Sposa, White One, Atelier Diagonal i Rembo Styling.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Jak widać firmowe salony są miejscami szczególnymi gdzie zawsze czujemy się pewnie i bezpiecznie. Każda panna młoda z pewnością będzie zadowolona i usatysfakcjonowana oraz pewna siebie w sukni ślubnej z ich kolekcji. Prezentują one bowiem pierwszą klasę i są tworzone z najlepszych materiałów. Warte są swojej ceny i cieszą się ogromną popularnością  wśród kobiet. Wybór sukni ślubnej należy do jednej z najważniejszych decyzji. Musi być ona odpowiednio dobrana i dopasowana do sylwetki i osobowości panny młodej jak i również współgrać z całą uroczystością. Kiedy potrzebujemy konsultacji i nie wiemy jak zabrać się za kupno najlepiej skorzystać z oferty Salonu Mody Ślubnej Madonna i zapewnić sobie profesjonalną pomoc oraz opiekę. Piękne są chwile kiedy wiemy, że możemy na kogoś liczyć- na osobę odpowiedzialną, świadomą i doskonale znającą tematykę związaną z sukniami. Suknie ślubne Madonna są stworzone dla prawdziwych, twórczych, wymagających kobiet, które żadnych wyzwań się nie boją i podążają pewnym krokiem do przodu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Suknie ślubne Madonna, 7.7 out of 10 based on 3 ratings

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor