≡ Menu

Tekst zaproszeń ślubnych

Tekst zaproszeń ślubnychTekst zaproszeń ślubnych

Tekst zaproszeń ślubnych powinien być piękny, twórczy,  przekonywający i zachęcający do przybycia na naszą uroczystość zaślubin. Umiejętne dobranie pięknego zaproszenia to podstawa sukcesu. Tekst zaproszeń ślubnych to stu procentowa wizytówka młodych. Mówi się, że suknia ślubna, welon czy fryzura to również bardzo ważna wizytówka, która świadczy o osobowości, ale dopiero idealne zaproszenie pokazuje jacy jesteśmy i czy dbamy o szczegóły, a to właśnie one są najważniejsze.„Zaproszenia ślubne są bardzo istotną sprawą organizacyjną, a wybór ich nie jest wcale taki łatwy. Mamy przecież mnóstwo wzorów jak i również możliwość wyboru czcionki, papieru i strony głównej- to co chcemy, aby znalazło się na początku. Następny element to właśnie tekst zaproszeń ślubnych, który bywa często kłopotliwy. W końcu trzeba dokładnie przemyśleć co i jak ma wyglądać oraz jak ma być napisane, aby świetnie się komponowało w jedną gotową całość. Następnie wysyłamy do gości weselnych i czekamy na odpowiedz. Na pewno należy podkreślić, że zaproszenia również robią wrażenie- tak samo jak piękna panna młoda na ślubnym kobiercu. Swoje zaproszenia zamawiałam przez internet i uważam, że to najlepsze rozwiązanie. Jest duży wybór, różne wzory, kolory, teksty i wiele innych rzeczy przydatnych oraz związanych z organizacją wesela. Oczywiście ceny również są względne. Od tych największych do najmniejszych. Akurat w mieście, w którym mieszkam nie ma możliwości tak dużego wyboru” opowiada Marta.

Tekst zaproszeń ślubnych – pierwsze wrażenie…

Zaproszenia ślubne stanowią bardzo ważny element, który jest pierwszym wrażeniem przed całą uroczystością. Wysyłamy je zazwyczaj dwa, trzy miesiące przed ślubem i wtedy każdy gość ma okazję zobaczyć jak takie zaproszenie wygląda i oczywiście nie obędzie się bez komentarzy, pozytywnych opinii jak i tych mniej pochlebnych. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas dlatego jest to tak bardzo ważne.

„Zaproszenia ślubne troszkę stawiały mnie pod znakiem zapytania i stresowałam się nimi. Chciałam, aby wyglądały idealnie, a chłopak zamówił takie, które sama musiałam wypełnić. Wolałam mieć wydrukowane, ponieważ nikt u mnie w domu nie pisze za ładnie. Raczej jak kura pazurem więc byłam wściekła. Nie wiem dlaczego, ale to było dla mnie najgorsze. Nie chodzi nawet o tekst zaproszeń ślubnych bo z tym nie ma problemu. Zazwyczaj pisze się, gdzie, kiedy, o której i wierszyk odnośnie prezentu zamiast kwiatów, a jednak zastanawiałam się co ludzie powiedzą na moje pismo i czy nie pomyślą, że potraktowałam to na luzie i nie wysiliłam się. Jestem już dwa lata po ślubie, a ciągle się nad tym zastanawiam. Może jestem jakaś dziwna- sama nie wiem. Uważam, że zaproszenia muszą być idealne. Dopracowane w stu procentach, a ja naprawdę się starałam i ciekawa jestem jakie były reakcje gości, którzy je dostali. Na pewno prawdy się nie dowiem” śmieje się Iwona z Kłodzka.

Tekst zaproszeń ślubnych powinien docierać do osób, które je otrzymały oraz nastrajać pozytywnie. Jest to sprawa oczywista i każda para powinna być tego świadoma. Tekst, który jest pięknie napisany sprawia wrażenie przemyślanego i odpowiednio dostosowanego do sytuacji.Tekst zaproszeń ślubnych-kartki

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Wiem, że zaproszenia ślubne muszą robić wrażenie. Liczy się piękna oprawa jak i również jakość napisanego tekstu. Kiedyś dostałam zaproszenie od koleżanki i powiem szczerze, że nie zrobiło na mnie wrażenie. Uważam, że było kupione i napisane od niechcenia. Może nie chciała, aby tak to zostało odebrane, ale dokładnie tak się stało. Wiedziałam, że moje na pewno nie będą tak napisane. Kiedy wychodziłam za mąż i przyszedł czas na wysyłanie zaproszeń dokładnie wszystko przemyślałam. Moje były idealne i nic nie było pisane, wszystko drukowane i pięknie oprawione. Wręcz cudo, które sama chciałabym otrzymać coś takiego od przyszłej pary młodej” mówi Ewelina.

Zaproszenia ślubne muszą zachwycać i sprawiać wrażenie idealnego dodatku weselnego. Dokładnie tak możemy to skomentować. Tekst zaproszeń ślubnych musi być idealny i bardzo mocno dopracowany- wszystko mus być idealne i chwytające za serca.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Tekst zaproszeń ślubnych, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor