≡ Menu

Teksty do zaproszeń ślubnych

Teksty do zaproszeń ślubnych

Teksty do zaproszeń ślubnych często bywają kłopotliwe. Chodzi nie tylko o samą treść, ale również o odmianę nazwisk, które bywają pokręcone i nie zawsze wiemy jak je napisać. Na początku zastanawiamy się nad samym wyglądem zaproszeń, następnie przechodzimy do zawartości, która jest bardzo ważna. Teksty do zaproszeń ślubnych są naprawdę różnorodne, a coraz bardziej popularne dotyczą delikatnego sugerowania, żeby nie dawać kwiatów młodej parze, a np. kupon totolotka, czy wino.Są to świetne pomysły i jest w tym dużo racji. Po co kupować kwiaty, które zaraz zwiędną jeśli można inaczej zainwestować i to w takiej samej cenie.

„Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr, mają zaszczyt zawiadomić, że chcą razem iść przez świat. Piękny tekst, który od razu mi się spodobał i oczywiście zawitał na zaproszenie ślubne moje i męża. Do tego nie mogło zabraknąć śmiesznego tekstu odnośnie prezentów, który był sformułowany tak: „Bardzo chcemy wszystkich prosić by nam kwiatów nie przynosić. Stąd wiadomość ku publice: chcemy z winem mieć piwnicę! Nie koniecznie z winnic sławnych, za to pełną win wytrawnych. Wina włoskie bądź też z Chile zapewnią nam urocze chwile”. Wierszyk bardzo przydatny i pomocny w określeniu co tak naprawdę chcemy. Takie teksty do zaproszeń ślubnych muszą być profesjonalne i z wyczuciem dosłownie jak filmowanie wesela przez kamerzystę. Wszystko musi być idealne i doskonale przemyślane. Tak to właśnie jest z całą organizacją wesela, martwimy się wszystkim i chcemy, aby każdy najdrobniejszy element udał się oraz był niepowtarzalny.”

Teksty do zaproszeń ślubnych – poważnie i na wesoło…

Teksty ślubne, które czytamy otrzymując zaproszenie powinny być pięknie napisane i oraz dokładnie opisane. Kto zaprasza, kiedy odbędzie się ceremonia- w którym kościele oraz gdzie zorganizowane zostało wesele. Wszystkie te informacje są bardzo ważne, a podkreślają powagę sytuacji. Teksty są i były różnorodne, co komu odpowiada- wystarczy tylko wejść na internet i wyszukać odpowiednie teksty zaproszeń albo kupić na allegro gotowe zaproszenia z tekstami.

„Moje zaproszenia na ślub kupowałam na internecie. Są tam gotowe wzory i różne modele. Co kto woli- do wyboru do koloru. Ja wybrałam takie w rozsądniej cenie, a dokładnie 2,50zl. za sztukę. Gości miałam 80 więc nie wyszło aż tak tragicznie. Długo myślałam czy sama mam

pisać teksty do zaproszeń ślubnych czy zlecić firmie, w której zamawiałam. Z jednej strony super mieć wszystko gotowe, ale z drugiej bałam się, że ktoś coś pokręci w druku i będzie problem. Ostatecznie pozostałam przy samodzielnym pisaniu imion i nazwisk, a teksty były drukowane. Był to standard, a jeśli chodzi o teksty do zaproszeń ślubnych to szło to jakoś tak: W opinii tego świata zawarcie małżeństwa jest uwieńczeniem wszystkiego jak w komedii. Prawda jednak jest dokładnie odwrotna: małżeństwo to początek wszystkiego! Po tym wpisywałam imiona i nazwiska zaproszonych gości i na koniec wierszy dotyczący kupna kwiatów jako prezent, a w zasadzie ich brak i zamiana na winko albo coś słodkiego” śmieje się Weronika.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Zaproszenia ślubne i ich charakter świadczy o parze młodej. Powinny być piękne, dające do myślenia, takie, które każdy będzie podziwiał oraz zachwycał się. W dzisiejszych czasach mamy bardzo wiele wzorów jak i rodzajów papieru czy czcionki więc nasz wybór nie powinien być ciężki. Ważne, aby wszystko podobało się nam- parze młodej, a z pewnością nasze starania zostaną docenione przez gości weselnych. Jeśli spojrzymy na to okiem profesjonalisty to z pewnością dojdziemy do wniosków, że wszystko musi być po prostu idealne. Dobranie zespołu, filmowanie przez kamerzystę, piękna sala i do tego wszystkiego to wszystko co tworzy początek, co mówi wszystkim, że  kochamy się nad życie i chcemy razem spędzić resztę życia, wiadomość dotycząca zawarcia związku małżeńskiego- zaproszenia ślubne. Teksty do zaproszeń ślubnych powinny być wyjątkowe i niepowtarzalne, takie, które zostaną zapamiętane i utrwalone przez wszystkich zaproszonych gości i najbliższą rodzinę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Teksty do zaproszeń ślubnych, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor