≡ Menu

Torty weselne

Torty weselne to najsłodsza przyjemność w trakcje uroczystości weselnej. Są wspaniałą tradycją, której na pewno nikt nigdy nie zaprzestanie. Smaczny poczęstunek jest bowiem wielką atrakcją dla gości, która urozmaica nasze wesele.

Jeśli chodzi o torty weselne to możemy wybierać w najróżniejszych smakach i kształtach. Wszystko zależy od naszej wyobraźni, charakteru wesela i oczywiście tego co nam się podoba. To przecież jest najważniejsze. Chcemy, aby każdy gość zajadał się z apetytem i był zadowolony uważając, że lepszego tortu nigdy nie jadł. Dokładnie o to w tym wszystkim chodzi.

„Nasz tort weselny zamawiała Pani, u której wynajmowaliśmy salę. Można było wybrać wiele wariantów odnośnie menu. Równie dobrze mogłam sama zamówić tort. Woleliśmy jednak powiedzieć o jaki dokładnie nam chodzi i zostawić to w rękach fachowców. W sumie dobrze się stało bo pani doradziła jaki tort będzie odpowiedni oraz co będzie smakowało najbardziej. Był to tort alkoholowy- tak się nazywał. Był tak pyszny, że wszyscy chodzili po dokładkę. Pieczony był w Kudowie Zdrój w „Ptysiu”. Oczywiście polecam w 100% każdej parze młodej, która nie jest pewna gdzie zamawiać tort i obawia się czy będzie dobry. Na własną odpowiedzialność mówię, że naprawdę jest wspaniały i warto właśnie tam zajrzeć i zamówić- torty weselne wychodzą im naprawdę rewelacyjnie” wypowiada się Helena. Torty weselne – to co najlepsze… Każda panna młoda jeśli choć troszkę zna się na pieczeniu ciast na pewno domyśla się ile wysiłku potrzeba, aby upiec taki na przykład na sto osób. Dlatego wielki szacunek dla osób, które potrafią tworzyć wspaniałe torty weselne i doskonale im to wychodzi.

Chodzi przecież o to żeby taki tort był pyszny i pięknie wyglądał i zawierał wszystko to co najlepsze. Różne są gusta ludzi, wiadomą sprawą jest, że każdemu nie dogodzisz, ale na pewno zostanie docenione wspaniałe wyczucie smaku i odpowiedni wybór.

Na pewno zawsze będąc na weselu jako gość lub jako para główna oczekiwaliśmy chwili kiedy wjedzie wspaniały tort. Jest to moment bardzo ważny, który skupia wszystkie oczy w jedną stronę. Idealnie wyglądające torty weselne są wspaniałe, pięknie wyglądają i jeszcze lepiej smakują. Można nawet powiedzieć, że szkoda jest kroić go i jeść. Najlepiej, aby stał nienaruszony. Niestety tak się nie da i w sumie pewnie większość z nas jest z tego powodu zadowolona.

„Mój tort był taki piękny, że naprawdę nie chciałam go ruszać. Dosłownie przykro mi było jak dziecku, któremu zabrali lizaka” śmieje się Iza. „Wiem, że może to śmieszne, ale zawsze podziwiam takie dzieła. Tak właśnie możemy nazwać pięknie przystrojony tort. Podziwiam osoby, które tak potrafią tworzyć. Pewnie to zawsze kobiety mają takie coś, że chcą pozostawić sobie wszystko na pamiątkę nawet tort. W końcu to ślub i wesele więc chwilo trwaj i trwaj… Jak wiadomo tort musi zostać zjedzony, ale reszta jest nasza. Zawsze możemy obejrzeć film z wesela i wspomnienia na pewno wrócą. Zapewne idealny kamerzysta uchwyci dzieło sztuki jakim jest tort weselny. Więc jego wyglądu nie zapomnimy na pewno. Ja robię tak samo. Oglądam film z wesela i jest ok. Co do tortu to naprawdę był świetny. Przystrojony na górze miał figurki i one piękne dekoracje. Do dziś zastanawiam się jak to zostało zrobione. Masakra dosłownie jaki był odlotowy.”

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Jeśli chodzi o torty na nasze wesela to z pewnością mamy nieskończoną ilość możliwości. Jest to naprawdę wspaniałe uczucie, kiedy możemy wybierać i przebierać w dodatkach oraz dekoracjach naszego pysznego poczęstunku. Jeśli oczywiście chcemy zawsze możemy zostawić to organizatorom, ale chyba lepiej jest kiedy mamy wszystko na uwadze i sami możemy ingerować w tworzenie naszego wspaniałego tortu. Mamy przecież różnego rodzaju kształty, kolory i ozdoby, które sprawiają, że tort wygląda rewelacyjnie. W dzisiejszych czasach nie jest już nowością kolor czarny czy np. żółty. Wszystko jest pięknie jeśli tylko zostanie odpowiednio przemyślane i dobrane. Nikt nie powiedział, że musimy mieć tradycyjny biały, okrągły tort, który na pewno nie zachwyci i nie będzie smakował jak te, które tworzone są ze specjalnej masy cukrowej, lukru plastycznego. Torty weselne są wspaniałym dodatkiem i akcentem- jest przecież słodki w sam raz tak samo jak słodkie będzie nasze życie do końca świata i o jeden dzień dłużej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Torty weselne , 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor