≡ Menu

Uczesanie na wesele

Uczesanie na weseleUczesanie na wesele

Uczesanie na wesele jest jednym z ważniejszych elementów jeśli chodzi o wygląd panny młodej. Każda z nas chce wyglądać tego dnia świetnie, a fryzura jest takim elementem, w którym można popełnić wiele błędów dlatego warto jest zaciągnąć informacji na dany temat u profesjonalnej fryzjerki czy też po prostu z internetu gdzie mamy masę propozycji dostosowanych do kształtu twarzy. Uczesanie na wesele to dopełnienie panny młodej. Piękny uśmiech, biżuteria, świetny makijaż, perfekcyjna suknia ślubna i do tego idealna fryzura- to wszystko składa się w jedną całość i należy pamiętać, aby zadbać o te szczegóły najlepiej jak tylko możemy.„Kobiety mają to do siebie, że patrzą na to jak wyglądają. Wybierając fryzurę na ślub i wesele analizują jaka będzie najlepsza oraz, w której będą czuły się najlepiej. Jednym paniom pasuje kok, innym rozpuszczone, a jeszcze inne dobrze będą się czuły w dość modnym ostatnio warkoczu. Wszystko jest dla ludzi i to od nas zależy jak będziemy wyglądać. Podjęte decyzje będą później oceniane przez gości, nie wspominając o panu młodym- chociaż dla niego na pewno nie zrobi to większej różnicy bo przecież przyszła żona jest tą najpiękniejszą bez względu na wszystko” śmieje się Ela. „ Jeśli chodzi o mnie to nie cudowałam, ale zaufałam mojej fryzjerce. Miałam pięknego koka i jestem bardzo zadowolona. Wszystko zależy od gustu.”

Uczesanie na wesele – wszechobecna kontrola!

Jeśli chodzi o fryzury to teorii na ten temat jest wiele. Czasami jednak warto zaufać swojemu instynktowi aniżeli sugerować się tym co powiedzą inni. Ślub i wesele to najważniejsze i zarazem najpiękniejsze chwile w życiu kobiety i mężczyzny. Ubiór panny młodej jest taką przysłowiową wisienką na torcie dlatego tak bardzo przejmujemy się tym jak będziemy wyglądać. Uczesanie panny młodej powinno być przemyślane, wygodne, takie, które nie będzie uwierało wsuwkami w głowę oraz co najważniejsze- pasować do panny młodej.Uczesanie na wesele

Moja fryzura weselna to wielka klapa. Powiem szczerze, że nie wiedziałam o tym w trakcie wesela. Byłam w wielkim stresie i było mi już wszystko jedno. Moja kochana fryzjerka była na wczasach, a ja poszłam do innego salonu gdzie dwie młode dziewczyny nie wiedziały co robią. Pospinały mi włosy w byle co, a ja nie chcąc być załamana postanowiłam, że nie będę się przejmowała. W końcu jakoś tam spięte były, ale gdyby nie moje spineczki różowo- białe,  a dokładnie różyczki to nie byłoby mowy, aby to wyglądało względnie. Pozwoliłam, aby te panie decydowały jaka będzie moja fryzura i to był błąd. Dziś był zrobiła to inaczej, ale było minęło. To jest pewnego rodzaju apel do wszystkich przyszłych kobiet, które wychodzą za mąż: nie dajcie się zmanipulować i zdominować fryzjerom, same decydujcie jaką chcecie fryzurę i mówicie jeśli coś wam się nie podoba. Mamy prawo komentować, a fryzjerka ma za zadanie słuchać i poprawiać tyle czasu ile chcemy, pozdrawiam.” Magda.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Uczesanie na wesele może być bardzo różne, wymyślne, idealne, wspaniałe. Wszystko zależy od tego co nam się podoba i jak chcemy wyglądać. W dzisiejszych czasach moda podąża do przodu i to jest piękne, że nie stoimy w miejscu, ale wciąż się rozwijamy. Społeczeństwo pragnie zmian, nowości, dorównywaniu krajom sąsiednim i to się liczy. Ślub i wesele to chwile, które muszą być idealne, muszą odbiegać od całości, muszą być inne, oryginalne, wspaniałe, przemyślane. To samo tyczy się fryzury bo przecież każda panna młoda chce wyglądać zjawiskowo. Uczesanie na wesele pokazuje nasze „ja”, naszą naturę, sposób bycia, podejście, stosunek do mody, chęci do pokazania się w jak najlepszym świetle i to jest piękne.

 

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Uczesanie na wesele, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor