≡ Menu

Wesele dekoracje

Wesele dekoracjeWesele dekoracje

I w końcu nadchodzi dzień kiedy musimy podjąć decyzję odnośnie naszej wymarzonej uroczystości, a mianowicie chodzi o wesele dekoracje i wszystko co z tym związane. Każdy pomysł jest godny uwagi i przemyślenia, a od nas zależy jaki charakter będzie miała cała impreza. Dekoracje dużo mówią o człowieku, dlatego warto się zastanowić jakie elementy chcemy uwzględnić przy ozdabianiu sali weselnej.

Wesele dekoracje i cała otoczka uroczystości to podstawa i element, który sprawia, że goście dobrze się czują. Pięknie udekorowana sala zachwyca i wzbudza podziw gości, którzy doceniają starania włożone w przygotowania. Tutaj mamy wiele opcji i wiele rozwiązań, które powinny być dla nas jednym z głównych zadań związanych z przygotowaniami.

„Jeśli chodzi o wesele dekoracje to ja od razu mogę powiedzieć, że mam opcję dla leniwych” śmieje się Karolina. „Prawda jest taka, że wynajęłam piękną salę, która była już sama w sobie świetnie udekorowana więc nie chciałam niczego zmieniać. Oczywiście mój narzeczony przystał na to i nie było w tej kwestii różnych zdań. Ściany były kremowe, ozdoby na suficie i po bokach złote, na bocznych ścianach lustra, perfekcyjna podłoga, mnóstwo balonów więc czego chcieć więcej. Mam wszystko dokładnie nagrane przez kamerzystów na płytę i widać jak sala wyglądała. Każdemu się podobała i uważam, że to najlepsza decyzja jaką podjęłam. Nie mam zbyt wyszukanego gustu więc opcja „na leniucha” jest najlepsza i do tego ile oszczędziłam czasu na wszystkie inne przygotowania.

Wesele dekoracje – od amatora do dekoratora…

Jak powinna wyglądać idealna sala weselna zastanawia się wiele przyszłych par młodych. Jedni zdają się na profesjonalne firmy, a zaś inni sami próbują swoich sił w dekorowaniu z lepszym bądź też gorszym rezultatem. Warto jednak pokusić się i samemu zaplanować jak ma wyglądać lokal, w którym będziemy się bawili do białego rana. Czasami wystarczy dobry pomysł, a to połowa sukcesu. Możemy zainspirować się różnymi pomysłami z internetu no i oczywiście mamy też wszystkie materiały, które możemy zamawiać w niezliczonych ilościach. Jeśli więc ktoś ma natchnienie i uważa, że podoła to należy przystąpić do działania.

„Jeśli chodzi o wesele dekoracje to ja powiem szczerze, że bym się nie odważyła wszystkiego robić sama. Owszem mam kuzyna, który się świetnie do tego nadaje, maluje, dekoruje, ozdabia i może by mi pomógł, ale jeśli chodzi o moją osobę to na pewno nie ma takiej opcji. Tutaj trzeba mieć gust i wiedzieć co z czym łączyć. Kiedyś byłam na takim  chaotycznym weselu i powiem szczerze, że czułam się jak w domu u Flinstonów. Było dużo wszystkiego, mnóstwo kolorów- zamieszanie z poplątaniem. Dlatego trzeba to dokładnie przemyśleć i się zastanowić zanim się podejmie ostateczną decyzję, zawsze możemy przecież wynająć firmę i mieć problem z głowy, a co za tym idzie- nie staniemy się pośmiewiskiem na własnym weselu” mówi Hania.Wesele dekoracje

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Wesele dekoracje i przygotowania sali na nasze wesele powinno być przemyślane i doskonale dograne. Każdy element musi do siebie pasować oraz dopełniać się wraz z państwem młodym. Czasami warto zaryzykować, postawić wszystko na jedną kartę, urządzić tak jak sami tego chcemy i oczekujemy, a jeśli zaś nie czujemy się na siłach należy wszystko oddać w ręce specjalistów. Wtedy będziemy na bezpiecznej pozycji, która sprawi, że nas stres będzie o wiele mniejszy. Dobrym rozwiązaniem jest również sala, która jest już udekorowana, a my możemy wybierać właśnie na tej podstawie. Wesele dekoracje to w pewnym stopniu przyjemne doświadczenie, a zaś z drugiej czas kiedy powinniśmy zastanowić się nad swoimi zdolnościami dekoracyjnymi- jeśli je mamy to dobrze, a jeśli nie to należy pomyśleć o profesjonalistach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Wesele dekoracje, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor