≡ Menu

Organizacja Wesela krok po kroku

Organizacja Wesela krok po kroku

jest tym co doprowadzi nas do pełnego sukcesu i zadowolenia w tym uroczystym dniu. Skrupulatnie i z wielkim zapałem przygotowujemy się do wielkiej uroczystości, która pięknie zorganizowana poprowadzi nas przed oblicze szczęścia i zadowolenia.

Każdy z nas marzy, aby ślub i wesele zostały w pamięci jako idealne wspomnienie przed wiele długich lat, a nawet do końca życia. Najlepiej wszelkie planowanie i cała Organizacja Wesela krok po kroku zacząć jak najwcześniej. Im wcześniej przystąpimy do działania tym większy sukces osiągniemy. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze zadowolenie gości i bezcenne wspomnienia. Wesele organizacja krok po kroku jest idealnym podejściem, które doprowadzi nas na perfekcji w sprawie organizacji wesela- dlatego właśnie tak ważny jest plan działania, który musimy realizować punkt po punkcie, aby później nie było żadnego rozczarowania.

„Kiedy organizowałam swoje wesele organizacja ślubu krok po kroku uratowała mi życie” opowiada Laura z Kudowy Zdrój. „Nie wiedziałam od czego zacząć wtedy mama zrobiła mi listę, która pomogła mi bardzo. Kiedy coś zrealizowałam, przekreślałam i leciałam dalej. Tak też doszłam do samego końca i byłam bardzo dumna z siebie. Oczywiście we wszystkim pomagał mi chłopak, ale oboje przyznajemy, że to mama uratowała nam skórę. Gdyby nie ona to nie wiem co nasz kamerzysta miałby do nagrywania. Do tego jeszcze dwoma kamerami- chyba byśmy nie podołali całej organizacji. Na szczęście było co kamerować i wszystko się udało” śmieje się Laura.

Organizacja Wesela krok po kroku

– podstawy…

Kiedy na sto procent wiemy już, że wychodzimy za mąż na pewno cała organizacja musi zacząć się rok przed ślubem. Dokładnie rok wcześniej miło będzie jeśli zapoznamy naszych rodziców, następnie zaplanujemy budżet ślubny oraz zarezerwujemy terminy np. wynajem sali, zespołu.

Około ósmego, siódmego miesiąca musimy skupić się na formalnościach związanych ze ślubem. Chodzi tutaj o wycieczki do Urzędu Stanu Cywilnego czy też do Kościoła, w którym odbędzie się ślub. Miesiąc sześć, cztery zaliczamy do zakupu sukni ślubnej i garnituru. Nie ma potrzeby organizować tego wcześniej bo kto wie czy przyszli państwo młodzi nie zrzucą kilku kilogramów i odwrotnie- nie przytyją. Później zakup obrączek, przemyślenie kto zostanie świadkiem i najważniejsze- wysłanie zaproszeń ślubnych. Wkraczając w 3 miesiąc przed ślubem warto pomyśleć o sobie i wybrać się parę razy na wizytę do kosmetyczki. W międzyczasie pomyśleć o piosence na pierwszy taniec, dekoracjach na salę i w Kościele i co również ważne pomysł na podróż poślubną. Kiedy zostają już tylko dwa miesiące Organizacja Wesela krok po kroku  na pewno nie ominie wysyłki zaproszeń, potwierdzenia ilości noclegów i śniadań.

Ważna jest również kwestia nocy poślubnej, wiązanki ślubnej, ustalenia z zespołem, wybór tortu weselnego, rozmowa z zespołem w sprawie repertuaru. Kiedy zostaje nam zaledwie 10 dni możemy śmiało wybrać się na wieczór panieński i kawalerski, ale oczywiście tego nie trzeba zapisywać i pamiętać. Samo się przypomni w odpowiednim czasie. Ten okres możemy nazwać poprawkami i ostatnimi dociągnięciami. Przymiarka sukni ślubnej oraz garnituru. Wybór osoby odpowiedzialnej za donoszenie alkoholu. Dzień przed ślubem na pewno odpoczywamy i relaksujemy się idąc wcześnie spać, aby w dniu ślubu wstać wypoczętym i szczęśliwym.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodych ludzi. Każdy chce, aby wszystko wypadło idealnie i niesamowicie. Tak też się stanie jeśli będziemy zdawali sobie sprawę, że sprawna Organizacja Wesela krok po kroku jest najważniejsza. Oczywiste jest, że czym bliżej wesela tym nerwy i stres są większe, ale trzeba to przezwyciężyć i śmiało iść do przodu. Zawsze powinniśmy sobie pomagać i prosić o pomoc bliskie osoby wtedy wszystko będzie o wiele łatwiejsze. Dobra organizacja jest przede wszystkim naszym osobistym sukcesem, jest ważną umiejętnością, która pozwala się nam wykazać i doprowadzić wszystkie sprawy do końca.

Sprawy jakże ważne dla nas, ponieważ dotyczą naszego najważniejszego dnia w życiu jakim jest ślub i wesele. Jeśli możemy sobie pomóc tworząc plan działania- to dlaczego nie! W końcu nasza uroczystość to nie tylko jeden, konkretny dzień. Jest to długi rok przygotowań, które doprowadzają nas do tego najważniejszego momentu. Organizacja Wesela krok po kroku zapewnia nam niesamowitą pomoc i co za tym idzie- efekt w postaci udanego wesela.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
Organizacja Wesela krok po kroku, 5.5 out of 10 based on 2 ratings

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor