≡ Menu

Wesele w ogrodzie

Wesele w ogrodzieOrganizacja Wesela

Wesele w ogrodzie to idealne rozwiązanie dla par odważnych, wyzwolonych oraz takich, które wiedzą czego chcą. Pomysłowość w tej kwestii nie zna granic, a na świeżym powietrzu możemy zorganizować dosłownie wszystko i może nawet więcej aniżeli w sali weselnej. Pole do popisu jest bardzo duże, a swoje poczynania zaczynamy oczywiście od znalezienia odpowiedniego ogrodu.Wesele w ogrodzie i pomysł gdzie szukać takiego miejsca nie jest łatwym zadaniem. Nie zawsze w swojej okolicy orientujemy się gdzie można coś takiego zorganizować dlatego warto popytać znajomych bądź zaciągnąć informacji z internetu. Często sale weselne organizują również uroczystości w swoich ogrodach i to też może być świetny pomysł, który na pewno zaskoczy gości.

„Po pierwsze wesele w ogrodzie na łonie natury, na wielkiej działce, a jeśli takiej nie mamy to np., wynajętej czy pożyczonej- tutaj pieniądze będą sporo większe bo musimy liczyć się z ogromną dekoracją orz transportem stołów, krzeseł, dostarczeniem jedzenia itd. Drug opcja wesele na powietrzu we własnym ogrodzie, przed domem- tutaj koszt jest mniejszy i plusem jest to, że wszystko mamy na miejscu. Może trochę gorzej ze sprzątaniem później wszystkiego, ale czego się nie robi. Trzecia opcja ogród w miejscu gdzie możemy również wynająć salę weselną- najlepsze wyjście bo mamy na miejscu krzesła, stoły, jedzenie i niczym nie musimy się martwić. Każdy wybiera to co mu odpowiada najbardziej, ale nie ma co liczyć na siedzenie i „bimbanie w stołek”. Jeśli zdecydujemy się na opcję gdzie my wszystko organizujemy to czeka nas wiele dni ciężkiej pracy, aby wszystko wyglądało wspaniale i zadziwiło gości. Samą atrakcją jest już wesele na powietrzu, ale dodatkowe elementy są również bardzo ważne” opowiada Aneta.

Wesele w ogrodzie – pomysły na dekoracje…

Kiedy decydujemy się na wesele w ogrodzie zawsze powinniśmy zastanowić się jak ma wyglądać cała otoczka, wszystkie dekoracje. Jeśli mamy większą kwotę pieniędzy to najzwyczajniej  w świecie możemy pomyśleć o firmie, która wszystko pięknie udekoruje, a my będziemy czuć się zjawiskowo. Mnóstwo kwiatów, ozdób, balonów sprawi, że klimat będzie wyjątkowy. Oczywiście mamy też opcję gdzie sami możemy dekorować swoją „salę ogrodową”. Na internecie mamy wiele stron poświęconych dekorowaniu i oczywiście mamy również akcesoria, które sprawią, że ogród będzie jak zaczarowany.Wesele w ogrodzie

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Wesele w ogrodzie to świetna sprawa. Sama nie organizowałam takiego czegoś, ale za to moja kuzynka zrobiła wszystkim psikusa i okazało się, że jej wesele jest na powietrzu. Powiem szczerze, że na żadnym weselu nie było takiego klimatu jak wtedy. Wszystko pięknie udekorowane, mnóstwo,mnóstwo, mnóstwo kolorowych kwiatów i białych balonów. Czułam się jak w zaczarowanej krainie i to na serio. Wszystko było świetnie dograne i zorganizowane. Wiem, że kosztowało ją to wiele pracy. Opowiadała ile ma załatwiania oraz, że nie ma już sił, ale jak widać wszystko świetnie się udało. Ona ma wielki ogród więc jej pomysł był idealny. Dla dzieciaków nawet rozłożyła wielki dmuchany plac zabaw więc wszyscy mieli frajdę i niesamowitą zabawę. Zespół grał wspaniale, kamerzyści mieli co filmować, a goście szaleli na parkiecie do samego rana” opowiada Kamila. Ślub i wesele to piękne chwile w życiu kobiety i mężczyzny. Każdy chce dobrze się czuć, świetnie bawić i zadowolić w tym wszystkim obecnych gości. Wesele w ogrodzie to świetny pomysł i na pewno niesamowite doświadczenie, którego nie zapomnimy do końca naszych dni.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Wesele w ogrodzie, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor