≡ Menu

Wesele w plenerze

Wesele w plenerzeWesele

Pomysłów na organizację naszego najważniejszego dni  w życiu jest bardzo dużo, a jednym z nich jest wesele w plenerze. Kto z nas nie marzył o uroczystości, która przypominać będzie taką, które często występują w amerykańskich filmach. Piękne ogrody, parki, nastrojowa muzyka, kwiaty, a w tym wszystkim my- para młoda i ciepły, letni wiatr otulający nas z każdych stron. Wesele w plenerze to świetny pomysł trzeba jednak dokładnie zapanować jaki charakter ma mieć uroczystość oraz jaki efekt chcemy uzyskać. Najważniejsze jest oczywiście odpowiednie miejsce, takie, które pozwoli nam czuć się swobodnie i zarazem stworzy niezapomniany klimat, którym będą zachwycali się młodzi jak i obecni goście.„Na wesele w plenerze jest wiele pomysłów i jeden lepszy od drugiego. Trzeba tylko wpaść n genialny pomysł- takie jak ja” śmieje się Iwona. „ Mój ślub odbył się na zamku, ale oczywiście na zewnątrz. Opcja była również w środku, ale co to za frajda. Dokładnie wiedziałam, że mają tam możliwość zorganizowania świetnych atrakcji więc bardzo mi się to spodobało. Mój chłopak przystał na taki pomysł z czego bardzo się ucieszyłam. Goście mieli wielki plac do zabawy i tańców, muzyka rozchodziła się głośnym echem daleko do góry, a kamerzysta był zadowolony bo pierwszy raz filmował w takiej scenerii  i wiedział, że może się świetnie wykazać. Jednym słowem wszyscy byli bardzo zadowoleni. W cenie również był pokaz sztucznych ogni, pokazy rycerzy na koniach, strzelanie z kuszy i wiele innych atrakcji, które podobały się gościom. Polecam wesele w plenerze bo to najlepsze rozwiązanie na upalne, letnie dni. Ja jestem bardzo zadowolona i będę zachęcała wszystkie koleżanki na coś takiego” dodaje.

Wesele w plenerze – natura, natura…minusy i plusy

Organizując wesele na łonie natury musimy być przygotowani, że nie zawsze będzie pięknie i kolorowo. Wszystko zależy od tego jakie miejsce wybierzemy. Jeśli bowiem zechcemy wszystko przygotować np. nad jeziorem musimy być przygotowani na plagę komarów, która może źle wpływać na gości. Kolejnym minusem są najróżniejsze robaki, muszki w jedzeniu czy na samym stole. Odganianie ich może zająć więcej czasu aniżeli nam się wydaje. Na takie ewentualności musimy być przygotowani lub po prostu wybrać inne, mniej inwazyjne miejsce. Trzeba być również przygotowanym na anomalie pogodowe takie jak na przykład deszcz czy wiatr, który będzie zmiatał wszystko z pola widzenia. Tutaj pomóc może zadaszenie, które uchroni nad od tego typu sytuacji. Kiedy weźmiemy pod uwagę te wszystkie rzeczy nie powinno być problemy z miłą i przyjemną atmosferą w trakcie wesela.

Nie ma przecież nic piękniejszego jak wesele na świeżym powietrzu, wśród śpiewu ptaków i szumu drzew…Wesele w plenerze

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Wesele w plenerze to pomysł dla par troszkę bardziej odważnych. Przynajmniej mi się tak wydaje. Osoby takie jak ja boją się, że coś nie wyjdzie dlatego najlepiej zorganizować wszystko w pomieszczeniu i problem z głowy. Przerażałoby mnie, że musiałabym szukać odpowiedniego miejsca, a tutaj nikt takiego wesela nie organizował. Ja bardzo bym chciała mieć taki ślub, ale nie nadaję się do tego. Chyba bym się załamała i poddała. Oczywiście wszystko pięknie, ładnie, dokładnie jak z amerykańskich filmów- ale to tylko nasze wyobrażenia. Takie wesele kosztuje majątek, a przy naszych standardach nie stać nikogo na takie uroczystości. Jak dla mnie jest to wspaniałe i wyjątkowe, ale dla odważnych osób, które wiedzą jak się do tego zabrać. Jak dla mnie odpada” mówi Anka.

To jak i gdzie zorganizujemy nasze wesele zależy tylko i wyłącznie od nas. Każdy musi postawić sobie cel i iść śmiało dążąc do niego. Wesele w plenerze to pomysł godny polecenia oczywiście z wcześniejszymi ustaleniami i wnioskami za oraz przeciw- warto jest realizować swoje marzenia więc jeśli wesele w plenerze jest jednym z nich to trzeba je spełnić.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Wesele w plenerze, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor