≡ Menu

Wino na wesele

Wino na wesele

Wino na wesele to jeden z najprzyjemniejszych elementów przygotowania i organizacji. Poza wódką weselną miło jest kiedy na weselu znajdzie się inny alkohol. Jest to tym bardziej dobre udogodnienie i wygoda dla osób, które nie tolerują czystego alkoholu, a lubują się w winach i na przykład piwie.
Wino na wesele głównie interesuje kobiety, a panna młoda również chętnie sięgnie po ten trunek jak po kielicha z wódką. Jak wiadomo jest damą i nie wypada upijać się w trupa oraz pić jeden za drugim. Wino od zawsze było bardziej delikatne i w sam raz do kobiecej ręki.„Kiedy organizowałam wesele w ostatniej chwili przypomniało mi się o zamówieniu wina. Myślałam, że wystarczy sama wódka, ale jak się okazało kobiety wolą wino.
Zastanawiałam się również nad piwem, ale nie starczyło mi pieniędzy.
W sumie to było dobre posunięcie bo nie ma co za dużo mieszać, a jak wiadomo są osoby, które po paru głębszych mieszają i nie domyślają się w danej chwili jakie to będzie miało konsekwencje. Dobrze, że pomyślałam o wszystkim. Wiem jak skończyło się na weselu mojej znajomej gdzie połowa gości nie miała sił iść na poprawiny. Kac to kac i najlepiej go unikać” śmieje się Aneta. „Wino i wódka to najlepsze rozwiązanie i takie jest moje zdanie. Wino na wesele odpowiada wszystkim paniom i należy pamiętać, aby kupić każdego rodzaju po troszkę. Chodzi o słodkie, półsłodkie, wytrawne itd.”

Wino na wesele – jakie wybrać?

Jeśli chodzi o wina weselne najlepiej sugerować się swoim gustem- w ten sposób jesteśmy pewni co kupujemy i czy zasmakuje gościom. Jeśli nie orientujemy się za bardzo w tej kwestii to może czasu na próbowanie? Bardzo dobrym winem, które często spotykane jest na stołach weselnych jest Carlo Rossi, Fresco, ElSol i wiele, wiele innych, które z pewnością zasmakują gościom. Dodatkiem do tych win może być również Martini, które rewelacyjnie smakuje z lodem. Wszystko zależy od naszego smaku, gustu i upodobania. Najlepiej zamawiać pół na pół czyli wina białe i czerwone. No i oczywiście nie zapominajmy o wspomnianych wyżej rodzajach. Najlepiej dostosować wszystko tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

„Jeśli chodzi o wino na wesele to z pewnością mogę powiedzieć, że jest to genialny pomysł. U mnie na weselu wino było podane do obiadu, każdy dostał po obowiązkowej lampce, a później cała reszta wystawiona była na stołach. Gościom niczego nie brakowało i powiem szczerze, że za dużo tego winka nie zostało. Widziałam, że kobiety chętnie je piły i bardzo im smakowało.

Podstawowe to było Sophia,a  oprócz tego miałam Martini jako dodatek. Oczywiście nie zabrakło również piwa i wódki. W dzień ślubu i wesela było bardzo gorąco i dobrze gościom zrobiło wypicie szklaneczki chłodnego piwa z sokiem. Mężczyźni byli najbardziej zadowoleni tym faktem i ja również byłam zadowolona nie wspominając już o moim świeżo poślubionym mężu” opowiada Aldona.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Pomysł z winem na wesele jest bardzo dobry i z pewnością zadowoli każdego gościa weselnego. Jest wiele rodzajów win, które są przepyszne, a wcale nie oznacza to, że muszą być niesamowicie drogie. Przy niewielkiej orientacji możemy przekonać się, że wybór jest rzeczą prostą i przyjemną. Nie muszą być to przecież bardzo drogie, zagraniczne wina, ale liczy się przede wszystkim smak no i dobra zabawa. Nasz kamerzysta musi przecież mieć co filmować, a jak wiadomo goście najlepiej się bawią jeśli dostarczą organizmowi troszkę procentów. „Jasne, że najlepiej człowiek bawi się po alkoholu. Chodzi o to, że jesteśmy bardzo odważni i nie krępujemy się w niczym” opowiada Alina. „Na moim weselu nawet tańczył wujek, który nigdy tego nie robił. Troszkę popił, a nawet wymieszał wszystko co tylko było możliwe i szalał. Pił wino, piwo i wódkę i od razu było wiadomo, że długo nie postoi na nogach.” Na weselu ważny jest alkohol i nic tego nie zmieni. Impreza bez wódki czy wina nie byłaby już taka sama. Oczywiście nie w każdym przypadku tak jest, np. jeśli myślimy o innych wyznaniach religijnych. Każdy ma swoje zasady, tradycję, religię i warto się do tego dostosować. Jakby nie patrzeć na pewno wino na wesele jest bardzo dobrym pomysłem i każdy obecny gość będzie zadowolony w stu procentach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Wino na wesele, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor