≡ Menu

Wódka na wesele

Wódka na weseleWódka na wesele

Wódka na wesele i od razu człowiek się uśmiecha. Dlaczego tak jest? Bo jak to się mówi jest to napój bogów, złoty nektar, a w zasadzie przezroczysty, bez którego wesele nie mogłoby się odbyć. Prawda jest taka, że wódka bez wesela nie ma racji bytu. Oczywiście jeżeli chodzi o tradycyjne, katolickie wesele…Wódka na wesele jest tematem dobrze znanym wśród młodych. Chodzi przede wszystkim o odpowiedni wybór, który później „zaprocentuje”. Jak wiadomo młodzi często wiedzą co się pije, jak się pije i z czym się pije także nie jest to jakiś tam ogromny problem. „ Wódka i to jaka powinna być na naszym weselu jest kwestią wyboru. Chcemy albo takie drogie z najwyższych półek, albo ze średnich lub niskich. Wszystko zależy od gustu i tego co nam odpowiada. Czasami wybieramy te najdroższe tylko po to żeby się pokazać, ale ja uważam, że to głupota. Najlepiej pomyśleć o czymś z hurtowni, średnia cena i wtedy najlepiej się na tym wychodzi. Przeważnie ludzie piją właśnie takie, które mają rozsądną cenę, a nie te najdroższe. Na co to komu potrzebne no chyba, że mamy mnóstwo kasy i nie wiemy co z nią robić wtedy jest zupełnie inna bajka. Wódka na wesele ma sprawić, że się rozluźnimy i będziemy dobrze bawić tańcząc do białego rana i o to w tym wszystkim chodzi” opowiada Marta.

Wódka na wesele – kiedy powiedzieć „nie”

Czasami zdarza się tak, że goście weselni przesadzają z alkoholem, a prawda jest taka, że to młodzi powinni nad tym czuwać i dokładnie skomponować menu weselne łącznie z alkoholem. Warto również zaopatrzyć się w lżejsze alkohole takie jak wino czy likiery. Pamiętajmy o tym, że nie każdy uczestnik wesela będzie pił więc nie ma co przesadzać z wystawianiem butelek na stół. Jak wiadomo nie od dziś każdy powinien mieć umiar w piciu i nie ryzykować, że zepsuje wesele parze młodej. Nie zmienimy tego, że wciąż palma pierwszeństwa należy się wódce, ale warto również pomyśleć o czymś lżejszym i kontrolować zachowanie niektórych gości. Czasami takie zadanie możemy powierzyć osobom trzecim jeśli przypuszczamy, że może się coś wydarzyć czego byśmy nie chcieli. I jak się okazuje wódka na wesele nie tylko musi sprawiać przyjemność, ale również sprawić, że stres w jednej chwili może wrócić na salony. Żadna para młoda nie chce przecież na nagranym filmie weselnym oglądać bijatyk czy sprzeczek i o tym należy pamiętać zanim się nadużyje alkoholu i zacznie „rozrabiać”.Wódka na wesele...

„Pamiętam, że byłam na weselu gdzie jeden starszy pan, którego w ogóle nie znałam zaczął szaleć

i prowokować innych. Wyrażał się wulgarnie, nikogo nie słuchał, a co najgorsze młodsi panowie cały czas podchodzili do niego i dolewali mu wódki. Jedni i drudzy nie byli za mądrzy. Starszy pan zaczepiał wszystkie kobiety, klepał po tyłkach, panów znowu traktował jak powietrze- chodził i obijał się o wszystkich. Szkoda mi było pary młodej, która stresowała się i co chwile zerkała na nieuprzejmego gościa. Kiedy z nią rozmawiała to mówiła, że dokładnie wiedziała co się stanie, ale nie przypuszczała, że tak szybko. Zaledwie o 23 starszy pan był już „gotowy”. Później pan młody załatwił mu transport do domu, ale oczywiście  z tym też był problem bo w ogóle nie chciał wyjść z lokalu. Jak widać niektórzy w ogóle nie mogą pić alkoholu bo nie wiedzą co to umiar” opowiada z przejęciem Lucyna.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Wódka na wesele to podstawa w dzisiejszych czasach. Młodzi coraz pewniej i świadomie wybierają odpowiednie alkohole. To samo tyczy się win i likierów, które również cieszą się dużą popularnością. Warto również bardzo dokładnie przeanalizować ile wódki podamy na jedną osobę, oczywiste jest, że nie każdy pije i np. preferuje wino więc i tak zawsze wyjdzie nam więcej niż powinno. To jaką wódkę najlepiej kupić zależy od naszego upodobania. W sumie po paru kieliszkach to każdemu będzie już wszystko jedno, a jak wiadomo wszystkim i tak nie dogodzimy. To, że ktoś wolo Bolsa, a drugi Krupnik nie oznacza, że oby dwie muszą stać na stole. Wódka na wesele to świetna sprawa, jednak zawsze powinniśmy pamiętać o umiarze i umiejętności kulturalnej zabawy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Wódka na wesele, 6.0 out of 10 based on 4 ratings

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor