≡ Menu

Wystroj kosciola na slub

Wystroj kosciola na slub

Wystroj kosciola na slub sprawia, że czujemy się wyjątkowo i niesamowicie. Jest to jeden z ważniejszych elementów, który podkreśla klimat i atmosferę towarzyszącą podczas uroczystości. To jak będzie wyglądał kościół ustalamy my sami- oczywiście z uwzględnieniem księdza proboszcza, do którego należy ostateczne zdanie.  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wystroj kosciola na slub nie jest taką prostą sprawą. Chociaż z biegiem lat kościoły stawiają na współczesność to jednak nie zawsze otrzymamy zgodę na wynajęcie firmy dekorującej i tym samym na obecność i zamieszanie w kościele spowodowane uroczystością. „Kiedy poszłam do księdza zapytać o wystrój na swój ślub to się nie zgodził na firmę. Powiedział, że ewentualnie sama mogę kupić jakieś kwiaty. No i nie było też mowy o ryżu przed kościołem i ogólnie zakaz brudzenia. Myślałam, że oszaleję. Widziałam tak pięknie przystrojone kościoły, a ja sama nie miałam takiej możliwości. Nie wiem dlaczego księża tak się zachowują, przecież dla par młodych jest to równie ważne jak dla nich msza święta. Nie jest to nic złego, a wręcz przeciwnie- wszelkie zdobienia stwarzają niepowtarzalny klimat. U mnie niestety nie dało się nic zorganizować więc musiałam zadowolić się bukietami zamówionymi w kwiaciarni. Wystroj kosciola na slub musi nas chociaż troszkę zadziwić i podkreślać ważne znaczenie uroczystości. Kiedy nie mamy możliwości działania wtedy czujemy pustkę, której już nic nie zapełni. Tak samo będzie wyglądał film, który nagra kamerzysta- bez odpowiedniego wystroju kościoła efekt nie będzie taki sam” opowiada Kamila.Wystroj kosciola na slub – moda, a wygoda…

Kiedy szykujemy się do ślubu i wesela zawsze mamy na uwadze dekoracje, które będą wspaniałym dodatkiem do naszej uroczystości. Jakby nie patrzeć wystrój sali czy kościoła jest nieodzownym elementem, który towarzyszy ludziom od zawsze. Każda para chciałaby przejść po czerwonym dywanie i mieć pięknie udekorowany kościół.

„Powiem szczerze, że troszkę bałam się naszego proboszcza. Zawsze wydawał się taki zimny i z zasadami. Wynajęłam więc firmę, która wszystko za mnie załatwiła. Było to łatwiejsze i o wiele bardziej wygodne aniżeli sama miałabym się mordować. Pani, która wszystko organizowała powiedziała, że nie było wielkich problemów chociaż musiała troszkę namawiać księdza. W końcu się udało i bardzo się ucieszyłam. Ksiądz stwierdził, że teraz potrzebni są posłańcy, a samemu to nie ma po co przychodzić, ale fakt, faktem musiałam się u niego pojawić z narzeczonym. Wystroj kosciola na slub zobowiązuje, a spotkania z księdzem i tak nie unikniemy. Warto więc żyć w zgodzie i harmonii z całym otoczeniem” twierdzi Olga. Jeśli nie występują przeciwwskazania odnośnie dekoracji i mamy wolną rękę na pewno warto pomyśleć o czym wyjątkowym i zaskakującym. Dobra organizacja i piękny wystrój pokazuje naszą osobowość oraz klasę. Mamy szansę udekorować miejsce przed kościołem oraz wnętrze. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się łuki z kwiatów jak i czerwony dywan, który sprawia, że czujemy się jak gwiazdy filmowe kamerowane ze wszystkich stron.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Jeśli chodzi o kościół w mojej okolicy to świetnie się dogadałam z księdzem. Zresztą jest to facet bardzo wyluzowany, jedzie autem- zimny łokieć i fajka to jego znak rozpoznawczy i jest bardzo wyrozumiały i to jest najważniejsze. Nie robił problemów odnośnie dekoracji i powiedział, że mamy wolną rękę byle wszystko było na swoim miejscu i posprzątane do niedzieli, do pierwszej mszy świętej. Z tym akurat nie było problemu bo wynajęliśmy firmę, która wszystko idealnie wysprzątała i doprowadziła kościół do ładu, składu i porządku. Niczym nie musieliśmy się martwić, a wszystko skupiało się wokół ceremonii zaślubin. Było to dla nas najważniejsze i najbardziej uderzające do serc” stwierdza Malwina. To jak zorganizujemy i udekorujemy kościół na własny ślub nie zawsze zależy od nas. Musimy mieć zgodę osób trzecich i to jest bardzo ważny element. Jeśli chodzi zaś możliwości to z pewnością mamy ich mnóstwo. Nasza wyobraźnia potrafi tworzyć wspaniałe portrety, które później stają się rzeczywistością i zostają przelane na taśmę filmową przez kamerzystę. Wystroj kosciola na slub jest dla nas inspiracją i wspaniałym objawieniem, którego realizacja wytwarza pozytywną energię i zadowolenie młodych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Wystroj kosciola na slub, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor