≡ Menu

Zaproszenie na ślub tekst

Zaproszenie na ślub tekstzdjecie2

Zaproszenie na ślub tekst i wszystko co związane jest z zawiadomieniem gości o uroczystości jest bardzo ważne i powinno robić wrażenie. Zawsze chcemy, aby każdy nawet najdrobniejszy element podobał się gościom oraz pokazywał jak bardzo jesteśmy zaangażowani w przygotowania.

Zaproszenie na ślub tekst jak i sam wygląd powinien być numerem jeden. Chodzi o styl, czcionkę, tekst czy kolor. Wszystko ma przyciągać, a nie wręcz przeciwnie- zniechęcać, a zaproszeni goście muszą czuć się wyjątkowo oraz przyjemnie. To jaki mamy gust spowoduje, że podobne będą zaproszenia, a kiedy nie jesteśmy pewni czy dobrze wybraliśmy zawsze możemy poprosić o pomoc osoby trzecie.„Jeśli chodzi o zaproszenie na ślub tekst to z pewnością musi być on bardzo czytelny. Kiedyś dostałam takie zaproszenie, że szok. Nie wiedziałam o co chodzi. Nie dość, że wszystko jedno na drugim to jeszcze okropnie wypisane. To do razu się źle kojarzy, a przecież zaproszenie musi przyciągać i zachęcać gości do przybycia. Może niektórzy nie zwracają na to uwagi, ale ja uważam, że zaproszenie powinno być idealne. Każda para powinna również napisać śmieszny wierszyk odnośnie kwiatów- a dokładnie co zamiast nich. Już raz miałam przygodę kiedy to para młoda marudziła, że dostała kwiaty, a w zaproszeniu nie było tekstu, że chcą coś innego. Nikt przecież nie jest wróżką czy jasnowidzem. Ludzie zazwyczaj sami stwarzają sobie problemy, a później mają pretensje. Trzeba po prostu pomyśleć zanim się coś zrobi czy powie” twierdzi Ewelina.

Zaproszenie na ślub tekst – pierwsze wrażenie…

Zaproszenie ślubne powinno jak najbardziej robić wrażenie. Kiedy poszukujemy tego jednego, jedynego, wyjątkowego zazwyczaj poszukiwania zaczynamy od internetu i pobliskich kwiaciarni gdzie możemy je nabyć. Zazwyczaj liczy się tutaj zdanie przyszłej panny młodej, ponieważ jak wiadomo to kobiety mają lepsze oko jeśli chodzi o sam wygląd i piękną prezencję.

„Powiem szczerze, że ja zrobiłam sobie pod górkę przy wyborze zaproszeń i samych tekstów. Mój mąż bardzo chciał mi pomóc i sam zamawiał zaproszenia oraz tekst zamieszczony w środku. Kiedy to zobaczyłam to myślałam, że padnę na zawał. Zaproszenia miały kolor żółto- różowe, a w środku nie było tekstu nad jakim myśleliśmy wcześnie. Do tego chciałam zawiadomienie, że zamiast kwiatów mają być słodycze, które później chciałam oddać do pobliskiego domu dziecka. Niestety mąż stwierdził, że lepiej będzie prosić o kupony totolotka bo jeśli wygramy to przekażemy im pieniądze. Myślałam, że go uduszę, ale opanowałam emocje. Już nic nie mogłam zrobić i jak wiadomo milionerami to my nie jesteśmy do dnia dzisiejszego” śmieje się Alina z Kłodzka. Zaproszenia starałam się wypełnić najpiękniej jak się da i wysyłałam. Całą resztę przygotowań już zostawiłam dla siebie. Nie chciałam niespodzianek.”

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Zaproszenie na ślub tekst jest bardzo ważny. Treść powinna być napisana wyraziście oraz profesjonalnie. Jeśli nie chcemy się w to bawić zawsze można wysyłać zaproszenia filmowane przez kamerzystę. Jest to również coraz bardziej popularne wśród młodych. Wszystko wedle gustów i funduszy. „Kiedy kupowałam gotowe zaproszenia dowiedziałam się, że modne jest nagrywanie przez kamerzystę i wysyłanie do domu świetnych i ciekawych powiadomień o uroczystości. Jest to dobry pomysł, ale później zaczęłam się zastanawiać czy wszyscy będą mieli możliwość odtwarzania ich oraz jaki jest koszt. Jednak bardziej pewnie czułam się z tymi zwykłymi, wypisywanymi i wysyłanymi na adres. Każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale ja jednak zostałam przy starych zasadach. W końcu zaproszenia i teksty w nich zawarte również są piękne i urocze” dodaje Monika.

Zaproszenia ślubne od zawsze stwarzały wiele powodów do poruszenia wyobraźni. Marzy się nam, aby były zjawiskowo- piękne i nastrajały gości pozytywnie. Najważniejsze są chęci i dobre zorganizowanie, które z pewnością zaprocentuje. Zaproszenie na ślub tekst jest pierwszym sygnałem, wiadomością, oświadczeniem i gorącą prośbą o przybycie na naszą uroczystość dlatego musi być wyjątkowe i oryginalne.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Zaproszenie na ślub tekst, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor