≡ Menu

Zareczynowe wierszyki

Zareczynowe wierszykiZareczynowe wierszyki

Zareczynowe wierszyki i współczesne oświadczyny? Czy w dzisiejszych czasach obchodzimy jeszcze taki rodzaj proszenia swoją ukochaną kobietę o rękę? Oczywiście zdarza się jeszcze, że tak, ale już coraz mniej mężczyzn preferuje tego typu oświadczyny. Tutaj chyba górę bierze trema, stres i zawstydzenie.Prawda jest taka, że wśród nas są jeszcze mężczyźni, którzy kochają romantyczne wyznania miłości, piszą wiersze dla swoich wybranek i recytują je w świetle księżyca. Zareczynowe wierszyki zachwycą każdą kobietę i warto jest przemyśleć czy właśnie taki sposób okazania uczuć i oświadczenia się nie będzie najlepszym z możliwych.

„Jeśli chodzi o mojego chłopaka to nie ma nawet opcji żeby wypowiedział coś wierszem, nie mówiąc już o wierszu zaręczynowym. Wiem natomiast, że moja koleżanka przeżyła naprawdę wielkie wzruszenie. Jej chłopak zachował się jak prawdziwy amant z telewizji. Zaprosił ją nad jezioro i w świetle księżyca recytował piękne zareczynowe wierszyki o miłości. Czasami było śmiesznie, czasami poważnie, ale ogólnie czuła się wspaniale. Zazdrościłam jej kiedy mi to opowiadała. Jak widać wszystko zależy od chłopaka i jego podejścia, a nie każdy ma w sobie tyle odwagi żeby mówić wierszem i deklarować swoją miłość w sposób poetycki” mówi Jola. „Prawda jest taka, że kobiety kochają takie wyznania, a znowu panowie często uważają, że zostaną wyśmiani. Mylą się, ale to jest do sprawdzenia tylko poprzez właśnie tego typu romantyczne rozwiązanie.”

Zareczynowe wierszyki – miło i z klasą…

Jeśli chodzi o zaręczyny każda kobieta pragnie, aby był to dzień wyjątkowy, romantyczny i miły dla obojga. Jeśli chodzi o wierszyki jest to świetna sprawa i na pewno również bardzo przydatna w wypadku kiedy chłopak jest nieśmiały i nie potrafi okazać swoich uczuć. Wtedy dobrym pomysłem będzie wręczenie kwiatów z liścikiem w środku bądź wręczenie romantycznego listu, który najlepiej, aby był przeczytany w obecności dziewczyny, do której jest adresowany i nadawcy. Nie wypada, aby oświadczyny odbywały się bez obecności jednej ze stron. Zareczynowe wierszyki są piękne i doskonale potrafią przekazać treść do nadawcy. Jeśli chodzi o wyznania miłości czy wiersze zaręczynowe to mamy ogromny wybór również w internecie, a dla bardziej ambitnych jest możliwość samodzielnego napisania i wyznania swoich uczuć poprzez romantyczny wiersz.

„Mój chłopak zaprosił mnie do restauracji i tam wręczył piękne kwiaty, a w nich znajdował się wierszyk. Bardzo mi się podobał, a dokładnie brzmiał on tak: „Kochana Iwono, jesteś moim życiem i całym moim światem. Nie umiem wyrazić tego co czuję więc piszę do Ciebie swoje wyznanie. Chcę, abyś została moją żoną i spędziła ze mną całe życie.” I teraz kolejny: „Pyłem księżycowym być na Twoich stopach, wstążką w Twoich włosach, książką w Twoich rękach…” Takich wierszy było więcej, a ja czytałam i łzy napływały mi do oczu. Czułam się wspaniale, zresztą tak jest do dnia dzisiejszego. Nie ma nic wspanialszego od tak życzliwego i prawdziwego wyznania. Jak dla mnie to najlepsze co mogło mi się przytrafić, a przed nami jeszcze ślub i aż się boję co będzie od tego nadmiaru emocji i wzruszeń” mówi Iwona.Wierszyki zaręczynowe

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

We współczesnym świecie młodzi wciąż za czymś gonią, szukają, dostarczając sobie coraz to nowszych wrażeń i doświadczeń. Zaręczyny i oświadczyny to odskocznia kiedy możemy zatrzymać się na chwilę i przeanalizować całe swoje życie. Decyzje, które zostaną podjęte będą albo dobre, albo złe i to od nas zależy czy nam się to uda czy też nie. Zareczynowe wierszyki to bardzo dobre rozwiązanie i warto czasami zwolnić i pomyśleć co drugiej osobie może sprawić mnóstwo przyjemności -czasami właśnie proste rozwiązania są najlepsze.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.8/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 4 votes)
Zareczynowe wierszyki, 7.8 out of 10 based on 6 ratings

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor