≡ Menu

Zareczynowe zyczenia

Zareczynowe zyczenia

Zareczynowe zyczenia

Kiedy dwoje ludzi się zaręcza wtedy miłym i przyjemnym gestem są zareczynowe zyczenia. Formy takich życzeń mogą być najróżniejsze począwszy od wesołych wierszyków, a skończywszy na poważnych i stonowanych życzeniach. Zareczynowe zyczenia są wspaniałym dopełnieniem i gestem ze strony osób zainteresowanych. Przeważnie życzenia dostajemy od rodziny, znajomych i przyjaciół. Należy podkreślić również fakt, że sami również narzeczeni składają sobie życzenia wzajemnie i życzą szczęśliwego, wspólnego życia razem.„Jeśli chodzi o życzenia to kiedy mój chłopak się oświadczył zarówno ja jak i on życzyliśmy sobie wszystkiego co najlepsze i co najważniejsze- żeby nam się układało w życiu tak jak w tej jednej, danej chwili. Żebyśmy byli ze sobą do końca świata i o jeden dzień dłużej. Nigdy nie zapomnę tego co mój chłopak do mnie powiedział, ale to już moja słodka tajemnica. Najważniejsze jest to, że do dziś jesteśmy razem i do tego bardzo szczęśliwi. Nasi rodzice i przyjaciele również byli bardzo zadowoleni i składali nam zareczynowe zyczenia. Ogólnie wszystko udało się idealnie, a ja jestem bardzo szczęśliwa kiedy wspominam tamte czasy. Z biegiem lat wszystko się zmieniło, ale nasza miłość cały czas jest taka sama” mówi Iga.

Zareczynowe zyczenia – moc tkwi w słowach…

Życzenia na zaręczyny mogą być najróżniejsze. Zdarza się tak, że mężczyźni sami piszą swoje przemowy na zaręczyny i zaskakują swoje kobiety. Jest to bardzo miłe i zarazem ambitne zadanie, które warte jest realizacji. Zareczynowe zyczenia i moc jaka w nich tkwi sprawia, że ta chwila jest wspaniała i wyjątkowa.

„Prawda jest taka, że to właśnie w słowach tkwi magia” mówi Ewelina. „Pięknie wypowiedziane zdania, deklaracje miłości i życzenia to coś pięknego. Do dziś pamiętam wierszyk jaki powiedział mi mój chłopak kiedy się oświadczał. Brzmiało to tak: „Uprzejmie proszę o Twoje serce, proszę byś dała mi je kochanie. Nie na dzień jeden lecz na wieczność, obdarz mnie błagam zaufaniem.” Bardzo mi się to spodobało i również zdziwiło bo on nigdy nie był za bardzo romantyczny, a tu proszę jak się odważył. Pięknie wszystko przygotował i do tego stworzył romantyczny nastrój. Żałuję tylko, że tego nie filmowałam bo byłoby co wspominać.”

Zareczynowe zyczenia sprawdzają się również podczas uroczystej kolacji z rodzicami. Czasami zarówno młodzi jak i rodzice krępują się i stresują co później sprawia, że nie mogą wypowiedzieć słowa. Dobrym pomysłem jest wtedy powiedzenie pięknego wiersza, który może być w formie żartobliwej bądź też podarowania uroczystej kartki gdzie życzenia będą ujęte najlepiej i najładniej jak tylko się da.Zaręczyny

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Mój tato na kolacji zaręczynowej wstał i powiedział ładny, żartobliwy wierszyk. Były to życzenia, a zarazem ciekawe i śmieszne anegdoty, które rozluźniły atmosferę i sprawiły, że wszyscy śmiali się do łez. Miło spędziliśmy tamten wieczór. Kiedy wszyscy już wychodzili również po raz setny składali nam życzenia, aby ślub i wspólne życie było tak samo udane jak kolacja, którą przygotowaliśmy. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu i cieszę się, że mam tak wspaniałą rodzinę i teściów” opowiada Ola.

Życzenia, które są składane z okazji zaręczyn powinny być adekwatne do sytuacji. Przyszła para młoda jest bardzo szczęśliwa kiedy słyszy miłe słowa w ich stronę, a każdy napotkany znajomy czy osoba z rodziny utwierdza ich w przekonaniu, że do siebie pasują, a ich zaręczyny to najlepsza rzecz jaka mogła im się przydarzyć. Zareczynowe zyczenia to miły gest i ukłon w stronę kobiety i mężczyzny, którzy się zaręczyli i planują wspólną przyszłość, dlatego warto, aby były one życzliwe i przemyślane.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.7/10 (14 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -4 (from 6 votes)
Zareczynowe zyczenia, 5.7 out of 10 based on 14 ratings
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor