≡ Menu

Zaręczyny kiedy kwiaty

Zaręczyny kiedy kwiatyZaręczyny kiedy kwiaty

Bardzo ważnym dniem dla młodych są zaręczyny kiedy kwiaty natomiast wręczyć w trakcie tej pięknej chwili zastanawia się niejeden mężczyzna. Na domiar tego wszystkiego kwiaty należą się nie tylko wybrance swojego serca, ale i również przyszłej teściowej. Zaręczyny kiedy kwiaty i jaki moment jest najodpowiedniejszy wiedzą Ci, którzy mają to już za sobą. Prawda jest taka, że nigdy doskonale się nie wyćwiczy tego jednego, jedynego momentu wręczania kwiatów. Zawsze może się wydarzyć coś co zmieni nasze plany lub najprościej – trema i stres dadzą o sobie znać.„Nigdy niczego nie można zaplanować tak do końca. Wiem coś o tym i to bardzo śmieszna historia. Oczywiście podczas zaręczyn byłam bardzo wzruszona, ale pewnego dnia znalazłam kartkę mojego chłopaka gdzie miał dokładnie po kolei wszystko wypisane. Było napisane tak: zaręczyny kiedy kwiaty pierścionek, co powiedzieć itd. Myślałam, że padnę ze śmiechu kiedy dokładnie krok po kroku przedstawiał wszystko podczas oświadczyn. Najgorsze jest to, że w połowie wszystko pomieszał i już później nie wiedział co ma robić. Powiedziałam mu dlaczego się śmieję i wtedy atmosfera się rozluźniła. Stwierdziłam, że powinien być sobą i musi mówić oraz zachowywać się tak jak zawsze bo takiego właśnie go kocham. Podarował mi kwiaty, a w nich był pierścionek zaręczynowy. Bez jakichkolwiek schematów wszystko poszło jak z płatka” opowiada zadowolona Roksana.

Zaręczyny kiedy kwiaty – czas na teściową!

Kiedy organizujemy zaręczyny we własnym gronie później nastaje czas na spotkanie z rodzicami i teściami. Wspólny zaręczynowy obiad i miłe spędzenie czasu. Na początku kiedy wchodzimy do domu teściów wręczamy kwiaty przyszłej teściowej, a następnie upominek w postaci wina czy wódki dla przyszłego teścia. Jest to miły gest i stawia w dobrym świetle przyszłego męża ukochanej córki. Tutaj nie ma większego problemu z wręczaniem kwiatów bo zawsze należy to zrobić na początku to samo tyczy się innych prezentów.

„Mój chłopak na samym wejściu dał mojej mamie kwiaty i czekoladki. To chyba dobre wyjście z sytuacji. Zaręczyny kiedy kwiaty wręczamy przyszłym teściowym jest prostą sprawą. Nie damy ich przecież na końcu odwiedzin więc sprawa jest jasna, że na samym początku. Jest jeszcze jedna możliwość wręczenia kwiatów, a mianowicie w trakcie kiedy chłopak prosi o rękę dziewczyny i kiedy rodzice się zgodzą to wtedy. Jest taka możliwość, ale mało prawdopodobna, ponieważ we współczesnym świecie nikt już tak oficjalnie nie prosi o rękę rodziców swojej dziewczyny. Młodzi ludzie robią to w sposób prostszy i mniej stresujący” komentuje Irena.

Zaręczyny kwiaty

Wydawać by się mogło, że zaręczyny to nic trudnego i każdy w prosty sposób sprosta zadaniom wyznaczonym tego dnia. Tutaj najważniejszą rolę odgrywają nie tylko przyszli państwo młodzi, ale i ich rodzice i każdy w podobnym stopniu się stresuje, a dodatkowo młodych przeszywają ciarki.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Pamiętam, że kiedy się zaręczałam latałam jak oszalała po domu” śmieje się Gabrysia. „Ja i mój chłopak troszkę pomieszkiwaliśmy razem i bardzo nam zależało na zaręczynach oraz ślubie, aby wszystko było tak jak być powinno. Sami tego chcieliśmy, ale również nalegali rodzice. Nie chcieli, aby ich córka mieszkała z chłopakiem przed ślubem i wcale im się nie dziwię. Zaręczyliśmy się, a tydzień później mieliśmy spotkanie z rodzicami i nie odniosłam ani chwilę wrażenia, że mój chłopak nie wiedział kiedy wręczać kwiaty. Doskonale był przygotowany i nic nie wskazywało na to, że się stresuje. Później mówił mi, że on po prostu ma głowę na karku, a stres go motywuje. Później sam nawet filmował całą imprezę i przyjazną atmosferę i miły kontakt dwóch rodzin.”

Zaręczyny to chwile we dwoje jak i również chwile spędzone w gronie rodzinnym. Zawsze musimy pamiętać, że w oby dwóch przypadkach mężczyzna musi się zachować i doskonale przygotować, a zaręczyny kiedy kwiaty czy wręczanie pierścionka nie będą żadnym problemem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Zaręczyny kiedy kwiaty, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor