≡ Menu

Zaręczyny kiedy najlepiej

Zaręczyny kiedy najlepiejZaręczyny

Jeśli chodzi o zaręczyny kiedy najlepiej je zorganizować i jak sprawić, aby były jednym z cudowniejszych momentów w naszym życiu zastanawia się wiele przyszłych par młodych. Chwile kiedy już wiemy, że to właśnie z tą osobą chcemy spędzić resztę życia są jedną z najważniejszych decyzji w naszym żuciu.Zaręczyny kiedy najlepiej i w jaki sposób je przygotować, aby zaskoczyć swoją ukochaną to podstawa sukcesu. Wszystko musi być wspaniale przygotowane, a przyszła panna młoda powinna przeżyć szok oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

„Zaręczyny najlepiej zorganizować tak, aby druga strona nic o tym nie wiedziała. Miałam koleżankę, która miała dość swojego chłopaka bo nie umiał nic trzymać w tajemnicy, tylko chodził i wszystko powtarzał. Śmiać mi się chciało z nich i cieszyłam się, że mnie nic takiego nie spotkało. Mój chłopak świetnie wszystko zaplanował. Super, że odbyło się to latem bo je kocham. Ciepłe powietrze i słoneczko daje mi wiele radości. Zaręczyny zorganizował dokładnie dwa lata po naszym zapoznaniu. Nic o tym nie wiedziałam, zaskoczył mnie w każdym calu. Uważam, że to odpowiedni czas i chwila kiedy wiemy już o sobie wystarczająco dużo, aby planować wspólną przyszłość. Oczywiście jesteśmy razem do dnia dzisiejszego i szczęścia w naszej rodzinie nie brakuje” mówi Ilona.

Zaręczyny kiedy najlepiej – czas i miejsce…

Zaręczyny to decyzja, która jest początkiem wspólnej drogi dwojga zakochanych ludzi. Kiedy decydujemy się na ten krok doskonale zdajemy sobie sprawę, że razem będziemy dzielić swoje szczęście czy smutek. Zaręczyny kiedy najlepiej się oświadczyć wiedzą sami młodzi i nic nie stanie na przeszkodzie kiedy podejmą taką decyzję. Para, która wie czego chce zaręczyny uważa za ukoronowanie przeżytych chwil i wyznacza sobie dalszą, wspólną drogę.

Oczywiście nie zawsze decyzje są przemyślane, czasami zdarza się tak, że para zbyt pochopnie podejmuje decyzje i związek się rozpada, dlatego warto się dobrze zastanowić czy osoba, z którą się zaręczamy jest tą właściwą.

Weronika, która sama ma już narzeczonego wspomina swoją przyjaciółkę: „ Majka miała chłopaka, z którym chodziła chyba ze trzy miesiące i od razu postanowili, że się zaręczą i wyznaczą datę ślubu. Trochę mnie to dziwiło, ale nic nie komentowałam. Jakiś miesiąc przed ślubem okazało się, że nie chcą już być razem, a pieniądze jakie wpłacali zaliczkowo na zespół, który miał grać czy kamerzystę, który miał filmować stały się wielkim problemem i powodem do wielu kłótni. Chłopak kazał oddawać jej wszystkie zaliczki, a ona nie chciała i tak właśnie się to ciągnęło miesiącami. Warto czasami się zastanowić kiedy najlepiej się zaręczyć i jak szybko to zrobić, aby później nie było niespodzianek. Prawda jest taka, że musimy się najpierw poznać, a dopiero później planować wspólne życie.”Zaręczyny kiedy najlepiej

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Zaręczyny kiedy najlepiej podjąć decyzję, że chcemy przeżyć wspólnie resztę życia jest pytaniem, które zadaje sobie wiele par. Najlepiej żeby nie było za szybko, a każda decyzja powinna być przemyślana dwa razy zanim się urzeczywistni. Jeśli już naprawdę jesteśmy zdecydowani warto również przemyśleć jaka pora roku będzie odpowiednia na nasze wymarzone oświadczyny. Pary, które biorą to pod uwagę są bardzo drobiazgowe i skupione na całej otoczce uroczystości.

„Ja od początku mówiłam chłopakowi, ze zaręczyny muszą się odbyć tylko i wyłącznie latem więc nie miał wyjścia” śmieje się Kinga. „Wiedziałam, że to nastanie, ale nie wiedziałam dokładnie, w którym miesiącu. Oczywiście zostałam zaskoczona i niczego się nie spodziewałam. Te chwile na długo zostaną w mojej pamięci, za 8 miesięcy odbędzie się nasz ślub i wesele. Nie mogę się doczekać kiedy powiemy sobie„tak” i staniemy się mężem i żoną.

Zaręczyny kiedy najlepiej żeby się odbyły? -oczywiście latem, a kiedy najlepiej, aby odbył się ślub i wesele? – oczywiście również latem bo to najpiękniejsza pora roku…”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Zaręczyny kiedy najlepiej, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor