≡ Menu

Zaręczyny kiedy ślub

Zaręczyny kiedy ślub Zaręczyny kiedy ślub

Kiedy odbędą się już nasze zaręczyny kiedy ślub i jak wszystko zorganizować, aby było dobrze zastanawia się wiele przyszłych par młodych. Nie jest to wcale takie łatwe, a same przygotowania muszą być zorganizowane dobrych parę miesięcy wcześniej w taki sposób, aby nic nas nie zaskoczyło. Zaręczyny kiedy ślub i jak powinna wyglądać cała uroczystość to podstawa przy ustalaniu terminów. Data śluby, wybór kamerzysty, który będzie filmował całą uroczystość, zespół muzyczny, który gra i śpiewa fenomenalnie i wiele innych elementów musi być dokładnie przeanalizowanych.„To nie takie proste wybrać datę ślubu tuż po zaręczynach. Ja z chłopakiem nie wiedziałam dokładnie czy zdecydować się na lato czy też na późną jesień. Zaręczyny mieliśmy rok wcześniej w lipcu i wspominając ten okres teraz śmiać mi się chce bo co chwilę zmienialiśmy datę. To chyba jest do wybaczenia- młodzi nigdy nie wiedzą czego chcą!” śmieje się Oliwia. „Jednym słowem zostało lato i pogoda było wtedy przepiękna. Ślub udał się znakomicie, a zabawa trwała do białego rana. Oczywiście musieliśmy się wiele natrudzić, aby to wszystko przygotować, ale jesteśmy z siebie bardzo dumni. Stwierdziliśmy, że lato to jednak najlepsza pora na zawieranie związków małżeńskich więc został sierpień i to był najlepszy nasz wybór.

Zaręczyny kiedy ślub – trudne wybory…

Obchodząc zaręczyny w gronie rodzinnym zostaje nam później dylemat kiedy zorganizować ślub i wesele. Pory roku są cztery i każda z nich jest wyjątkowa i ma to coś w sobie. Przeważnie górą są miesiące, które mają „r” w nazwie miesiąca i to też jest istotny element- jeśli ktoś bierze to pod uwagę. Ślub na pewno powinien być organizowany co najmniej rok przed ślubem, aby z wszystkim zdążyć na czas. Zła organizacja i opóźnienie może być jedną, wielką katastrofą więc warto mieć na uwadze fakt, że wszystko odbywa się w wolnym tempie, a jak wiadomo przezorny będzie zawsze ubezpieczony.

„U nas odbyły się szybko zaręczyny kiedy ślub to jeszcze nie planujemy. Wiem dokładnie, że potrzeba na to dużo czasu, ale i również dużo pieniędzy, których obecnie nie mamy. Jeśli zabiorę się już za organizację ślubu i wesela to na pewno z półrocznym wyprzedzeniem jak nie prędzej oczywiście. Wiem jak było u mojej kuzynki, wszystko robiła na ostatnią chwilę, a później musiała brać kamerzystę i zespół z pierwszej, lepszej łapanki. Ja będę oczywiście przygotowana i postaram się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Każdy doskonale wie, że wszystkiego nie da się od razu załatwić. Na to potrzeb czasu, a więc jeśli chcemy mieć idealne wesele bez stresu to najlepiej zorganizować się dużo wcześniej. My zaręczyliśmy się i wiem, że trzeba również wyznaczyć datę ślubu. Nie wiem dokładnie kiedy to będzie, a jak na razie wybieramy się za granicę zarobić na nasze wesele. Wtedy wrócimy do kraju i się pobierzemy. Takie wyjście jest najlepsze” mówi Elwira.Zaręczyny kiedy ślub

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Po zaręczynach zazwyczaj ustala się datę ślubu, kupuje obrączki, suknię, garnitur, zaprasza gości i organizuje wszystko z wyprzedzeniem co jest podstawą udanego wesela. Zaręczyny są bardzo ważne, ale ślub i wesele to chwile kiedy zapiera nam dech w piersiach ze zdwojoną siłą, dlatego wszystko musi być idealne. Kierując się rozsądkiem powinniśmy pamiętać, że zaręczyny kiedy ślub zależy tylko i wyłącznie od nas i nie mamy nic nakazane, a każda podjęta decyzja powinna być doskonale przemyślana, aby później się nie rozczarować, a wręcz przeciwnie – cieszyć szczęściem i cudownymi chwilami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Zaręczyny kiedy ślub, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor