≡ Menu

Zaręczyny oświadczyny

Zaręczyny oświadczynyZaręczyny

Zaręczyny oświadczyny i cała organizacja uroczystości to zadanie dla przyszłej pary młodej. Tutaj liczy się zaangażowanie oraz umiejętność  opanowania stresu podczas oświadczania się swojej ukochanej dziewczynie i w czasie spotkania zaręczynowego z przyszłymi teściami. Zaręczyny oświadczyny to kwestia, która jest bardzo ważną decyzją w naszym życiu. Zaręczamy się z dziewczyną,  następnie przystępujemy do działania- teściowie kontra młodzi. Takie spotkanie jest świetnym początkiem na zawarcie bliższych znajomości zarówno teście z rodzicami jak i młodzi z rodzicami.„Pamiętam jak dziś kiedy spotkaliśmy się z rodzicami. Każdy trochę się stresował, ale po paru głębszych panowie się rozgadali, a panie plotkowały przy lampce wina. Chwila kiedy przyjęłam pierścionek zaręczynowy od mojego chłopaka była bardzo piękna i powiem szczerze, że byłam bardzo zaskoczona, oszołomiona i szczęśliwa. Spotkanie z rodzicami również zaliczamy do udanych i jestem zadowolona, że wszystko udało się bardzo dobrze. Pod koniec imprezy przypomniało mi się żeby zrobić parę zdjęć i filmować całą uroczystość więc pamiątka jest i mamy co wspominać. Teraz szykujemy się pomału do naszego ślubu i wesela. To dopiero będzie stres, już dziś jak pomyślę to latają mi motyle w brzuchu” śmieje się Ola.

Zaręczyny oświadczyny – pomysły, pomysły…

Jeśli chodzi o całą organizację imprez to na pewno warto jest zaskoczyć siebie wzajemnie. Są pary, które przepadają za klasyką, ale są i również takie, które nie wyobrażają sobie tych chwil w cichych i spokojnych miejscach, a wręcz przeciwnie- musi być wesoło i ekstremalnie. Osoby lubiące mocne wrażenia przeżywają zaręczyny oświadczyny ze zdwojoną siłą i aż strach pomyśleć co takim może strzelić do głowy.

„Kiedy ja wam powiem co mój chłopak wymyślił na zaręczyny to dostaniecie zawału. Kazał mi skakać na bungee, a kiedy już się zdecydowałam mając serce w gardle na dole wręczył mi pierścionek zaręczynowy, który był przypięty do…mojej liny. Powiedział, że cały czas miałam go przy sobie i teraz może mi go wręczyć. Cieszyłam się jak wariatka, a później on, aby pokazać jak bardzo mnie kocha skoczył również. Oboje wyszliśmy z tego cało i powiem, że chętnie zrobiłabym to raz jeszcze. Co chwile mamy jakieś szalone pomysły więc emocji w naszym życiu jak i w związku nie brakuje. Polecam sporty ekstremalne i nieco mniej standardowe zaręczyny- właśnie takie jak nasze” dodaje Patrycja.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Zarówno zaręczyny oświadczyny i wszystko co z tym związane powinniśmy zaplanować tak, aby nam to odpowiadało. W końcu to nasze magiczne pięć minut więc powinniśmy wykorzystać ten czas jak najlepiej i spędzić ten czas tak jak tylko sobie wymarzyliśmy. Najpierw spędzamy czas tylko we dwoje, a później dochodzą do tego rodzice czy przyjaciele. Planując te dni powinniśmy być świadomi swoich wyborów i mieć pewność, że dana osoba jest tą jedną, jedyną na całe życie.

„Zawsze wiedziałam, że mój chłopak jest tym najwspanialszym na świecie. Dziś jesteśmy już małżeństwem 8 rok, a nadal kochamy się jak dwa wariaty. Kiedy go poznawałam wiedziałam, że chcę założyć z nim rodzinę, mieć dom, dzieci i tak też się stało. Kiedy mi się oświadczył czułam się jak w siódmym niebie i nigdy nie zapomnę tego niesamowitego uczucia. Taka prawdziwa miłość nie zdarza się codziennie, a jednak nam się udało i spotkaliśmy się w odpowiednim miejscu i czasie” opowiada rozmarzona Wiola. Kiedy dorastamy zaczynamy snuć plany na przyszłość. Uwzględniamy w nich osobę, którą kochamy i chcemy założyć rodzinę. Zaręczyny oświadczyny to doskonałe okazanie swoich uczuć drugiej osobie i potwierdzenie, że to właśnie z nią chcemy spędzić resztę życia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Zaręczyny oświadczyny, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor