≡ Menu

Zaręczyny pomysły

Zaręczyny pomysłyZaręczyny pomysły

Zaręczyny pomysły i cała organizacja tego wymarzonego dnia i wspaniałych chwil to bardzo ważna sprawa w życiu kobiety jak i mężczyzny. To jak spędzimy ten dzień zależy od pomysłowości i chęci. Ważne są również potrzeby drugiej osoby więc warto jest mieć na uwadze o czym marzymy i co nam odpowiada.Co rozumiemy pod pojęciem zaręczyny pomysły. Przede wszystkim atmosfera powinna być przeznaczona tylko dla dwojga, klimat musi odpowiadać i zachęcać do wyznania, które nie jest prostym doświadczeniem, a wręcz przeciwnie- często stresuje osobę wypowiadającą.

„Jeśli chodzi o zaręczyny moje oraz mojego chłopaka to nie były planowane. Klimat był przyjazny i można powiedzieć, że nawet romantyczny. Był wieczór, a my…jeździliśmy na sankach. W pewnym momencie chłopak wyciągnął pierścionek i się oświadczył. Od razu się zgodziłam i nie minęła nawet chwila, a ja pobiegłam do domu pochwalić się rodzicom. Następnego dnia poszliśmy na kolację, na której uczciliśmy nasze zaręczyny. Byłam bardzo szczęśliwa i najlepsze jest to, że nic nie podejrzewałam. Nie było nawet oznak, że mój obecny mąż chce się oświadczyć. Ja sama również o tym nie myślałam bo wiedziałam, że ta piękna chwila w końcu nadejdzie” mówi Kamila.

Zaręczyny pomysły – gdzie i jak…

Pomysłów gdzie się oświadczyć  i w jaki sposób to zrobić jest naprawdę wiele. Każda para inaczej wyobraża sobie swój wymarzony dzień do oświadczyn więc nie ma reguły co, gdzie i jak. Zaręczyny pomysły i cała otoczka zależy od osoby, która wszystko organizuje. To jak powinny wyglądać idealne oświadczyny każdy ma inne zdanie. Mogą to być na przykład zaręczyny w romantycznym mieście, na plaży, na statku, w kinie, na stadionie, na zamku, na rowerze. Oczywiście bardziej klasycznie jak w restauracji, czy knajpce na molo nad morzem również. Pomysłów jest bardzo dużo i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

„Kiedy mój facet mi się oświadczył byłam bardzo zdziwiona i mile zaskoczona. Nie spodziewałam się tego w ogóle. Akurat organizowaliśmy ognisko ze znajomymi. Była piękna, wspaniała, magiczna i gorąca noc, a my akurat smażyliśmy kiełbaski. Ni z tego ni z owego mój chłopak poprosił wszystkich o ciszę i wyciągnął pierścionek zaręczynowy. Czułam się wyjątkowo, a po świetnej przemowie tym bardziej. Zaręczyny pomysły i cała ta otoczka to super sprawa. Każda kobieta, która została zaskoczona oświadczynami w niezwykłym miejscu powie to samo. Czasami wystarczy ognisko ze znajomymi i nie musi to być wcale drugi koniec świata, aby poczuć się szczęśliwym i zadowolonym. Prawdziwy mężczyzna taki jak mój potrafi sprostać nawet najbardziej szalonym wymogom swojej kobiety. Ze zwykłego ogniska zrobić coś co zostanie w mojej pamięci na długie lata i to jest właśnie wspaniałe.Zaręczyny

Pomysłowość ludzka nie zna granic, a dobrze zorganizowane oświadczyny to podstawa do dalszego działania. Trzeba pamiętać również o tym, ze udane zaręczynyto również pierścionek zaręczynowy, który jest ukoronowaniem tej chwili. Każda kobieta o nim marzy bez względu na wiek i kiedy doczekamy się już tego momentu chcemy, aby wszystko wypadło idealnie. Tutaj liczy się wkład i zaangażowanie naszego partnera. Kiedy znamy swoje wzajemne zainteresowania, wiemy co kto lubi to nie powinno być problemu z zaskoczeniem swojego partnera. Liczy się pomysł i wykonanie, a czasami banalne rzeczy mają wielkie znaczenie i są pięknym wydarzeniem. Wystarczą wakacje, ognisko, spacer po plaży, a czasem chwila w kinie przy oglądaniu komedii romantycznej.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Mój chłopak poprosił mnie o rękę właśnie w kinie. Oglądaliśmy film, a on wyskoczył z tekstem czy nie zostanę jego żoną” opowiada zadowolona Ania. „ Zdziwiłam się bardzo, ale oczywiście się zgodziłam. To były bardzo szybkie oświadczyny i pamiętam do dziś minę mojego chłopaka, który czekał, aż w końcu odpowiem „tak”.

Oświadczyny to chwile kiedy decydujemy się na wspólną przyszłość. Jesteśmy pewni swojej miłości i chcemy w najbliższej przyszłości wziąć ślub, który będzie najważniejszych dniem w naszym życiu. Pamiętajmy jednak, że dzień oświadczyn również powinien być zapisany w naszej pamięci jako ten wyjątkowy. Zaręczyny pomysły i cała otoczka tego wydarzenia musi podkreślać naszą miłość i zaangażowanie w związek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Zaręczyny pomysły, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor