≡ Menu

Zaręczyny rodzice narzeczonej

Zaręczyny rodzice narzeczonejZaręczyny rodzice narzeczonej

Jeśli chodzi o zaręczyny rodzice narzeczonej jak i również narzeczonego stanowią bardzo ważny element, który łączy uroczystość w jedną całość. Na pewno w tym momencie większą rolę odgrywają rodzice przyszłej panny młodej ponieważ to na ich barku spoczywa przygotowanie obiadu zaręczynowego. Przeważnie jest tak, że rodzice wraz z chłopakiem idą do rodziców dziewczyny.Zaręczyny rodzice narzeczonej podczas uroczystego spotkania zgadzają się, aby ich córka poślubiła swojego wybranka. Prawda jest taka, że dzięki rodzicom wszystko jest łatwiejsze, a stres mniejszy więc jeśli zastanawiamy się czy to wszystko ma sens odpowiedź jest tylko jedna- oczywiście, że tak!

„Jeśli chodzi o mnie to zastanawiałam się długo czy organizować imprezę z rodzicami. Jakoś tak się stresowałam i myślałam, że uda się to wszystko ominąć. Niestety mój chłopak nalegał więc nic nie mogłam na to poradzić. W sumie wszystko się udało więc panikowałam na zapas jak zawsze. Nie chodzi o to, że nie chciałam spotkać się w rodzinnym gronie, ale cały czas myślałam, że coś się nie uda, że powiemy coś czego będziemy żałowali lub za co będziemy się wstydzili oraz, że będę miała to nagrane bo mój brat wszystko filmował. Oczywiście nic takiego się nie stało, a ja przesadzałam jak zawsze. Wszystko odbyło się przyjemnie i z kulturą także cieszę się bardzo. Rodzice chłopaka jak i moi świetnie się dogadują do dnia dzisiejszego i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi” mówi Ewa.

Zaręczyny rodzice narzeczonej – z rodzicami najlepiej!

Zaręczyny to wyjątkowa chwila, którą spędzamy razem z rodzicami na obiedzie czy uroczystej kolacji. Jeśli chodzi zaręczyny rodzice narzeczonej mają większy wkład w to spotkanie bo przeważnie odbywa się ono w domu przyszłej panny młodej więc cała impreza organizowana jest właśnie przez nich i ich pociechę. Zazwyczaj to właśnie rodzice dziewczyny bardziej przeszywają na wylot kandydata na męża swojej córeczki. Oczywiście nikt nie twierdzi, że w drugim przypadku jest mniejsze zainteresowanie, ale definicja jest jedna i stanowi podstawę: jeśli masz syna to pilnujesz tylko jego, a jeśli córkę to pilnujesz całe miasto.

„Jeśli chodzi o moich rodziców to faktycznie bardziej się przejmowali niż rodzice mojego chłopaka. Tamci powiedzieli tylko żeby był szczęśliwy, a moi prowadzili cały wywiad środowiskowy” śmieje się Karina. „Spotkanie zaręczynowe odbyło się u nas w domu więc wszystko z mamą przygotowywałam. Wieczór udał się bezbłędnie i po tym spotkaniu śmiało wszyscy stwierdzili, że bardzo do siebie pasujemy. Cieszę się, że jedni i drudzy rodzice zaakceptowali nasze wybory. Bez tego nie byłoby naszego szczęścia. Nie wyobrażam sobie żebym mogła nie dzielić się szczęściem tego dnia bez rodziców. Oni są dla mnie najważniejsi i zawsze będą oczywiście razem z moim już…narzeczonym.”

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Zaręczyny rodzice narzeczonej jak i również rodzice pana młodego to podstawa do tego, aby cała uroczystość odbyła się w miłym gronie z nachyleniem na wielkie szczęście. Rodzice mają wielki wpływ na nasze decyzje i zazwyczaj nasze wybory są słuszne, a stwierdzenie, że dzieci wybierają swoich partnerów takich jakich mają swoich rodziców jest bardzo prawdopodobne i w zasadzie słuszne. Latami wzorowaliśmy się na nich więc świadomie, czy też mniej poszukujemy ich odbicia.Zaręczyny rodzice narzeczonej

„Wszyscy się śmieją, że mój narzeczony jest jak mój tato i nawet muszę powiedzieć, że to prawda. Mają wiele wspólnego i nawet tak samo się zachowują w różnych sytuacjach. Może coś w tym jest, że córki wybierają mężczyzn podobnych do swoich ojców. Mój tato jest dla mnie bardzo ważny więc nic w tym dziwnego” mówi Ela.

Zaręczyny to wyjątkowe chwile, a zdanie rodziców jest bardzo ważne przy wyborze naszego wymarzonego partnera. Zawsze należy wysłuchać co mają do powiedzenia i podjąć dobre i słuszne decyzje. Zaręczyny rodzice narzeczonej i teściowie stanowią nieodzowny element naszego szczęścia w tak wspaniałym dniu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Zaręczyny rodzice narzeczonej, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor