≡ Menu

Zaręczyny rodzice pana młodego

Zaręczyny rodzice pana młodegoZaręczyny

Zaręczyny rodzice pana młodego i również panny młodej to nieodzowny element całego zamieszania związanego z tak wspaniałym dniem jakim jest podjęcie decyzji o wspólnej przyszłości we dwoje. Każdy z nas szuka swojej drugiej połówki i kiedy nadchodzi moment kulminacyjny odpowiednimi osobami, które powinny dzielić razem z nami to szczęście są właśnie rodzice.Zaręczyny rodzice pana młodego to osoby, które są w gronie osób na przyjęciu gdzie oficjalnie dajemy do zrozumienia, że chcemy wspólnie przeżyć resztę życia. Zarówno jedna strona jak i druga powinna wyrazić swoje zdanie na ten temat i cieszyć się szczęściem swoich dzieci.

„Jeśli chodzi o zaręczyny to czułam się wspaniale” mówi Karolina. „Moi rodzice są świetni, mojego chłopaka również więc nie mogło być lepiej. Chociaż nie znali się wcześniej to od razu wiedziałam, że wszystko uda się znakomicie. Od paru dobrych lat się spotykaliśmy więc nasze zaręczyny, a następnie ślub to była przemyślana i rozsądna decyzja. Jeśli chodzi o rodziców mojego Przemka to mogę powiedzieć, że spisali się na medal. Od razu podeszli do mnie i powiedzieli, że od dawna traktują mnie jak córkę oraz, że nie wyobrażają sobie lepszej żony dla swojego syna. Poczułam się wtedy naprawdę wyjątkowo i tych słów nigdy nie zapomnę. Dobrze, że mój tato to wszystko filmował bo teraz mogę sobie nieustannie odtwarzacz te niezapomniane i cudowne chwile.”

Zaręczyny rodzice pana młodego – co w trawie piszczy!?

Rodzice pana młodego to osoby, które są również bardzo ważni jak rodzice panny młodej. Mimo że spotkanie zaręczynowe przeważnie odbywa się w domu przyszłej panny młodej to również tamci mają wkład w całą uroczystość. Liczy się przecież opinia dwóch stron i to czy rodzice będą za związkiem młodych zależy tylko i wyłącznie od nich. Zaręczyny rodzice pana młodego i panny młodej to wartościowe osoby, którym ufamy i bierzemy ich zdanie pod uwagę. Jakby nie patrzeć jeżeli dziecko traktuje swoich rodziców poważnie to z pewnością zdanie ich będzie liczyło się najbardziej.Zaręczyny rodzice pana młodego

„Bardzo zależało mi na opinii moich rodziców jeśli względem mojego chłopaka. Chciałam bardzo usłyszeć słowa dobre, miłe, pochlebne jemu, a z drugiej strony czułam, że wolę znać najgorszą prawdę, ale prawdę! Oczywiście rodzicom przypadł do gustu Krzysiek, a ja czułam się szczęśliwa bo wiedziałam, że mówią szczerze i z głębi serca. Widziałam jak tacie święcą się oczy z zachwytu, że mam tak wspaniałego i mądrego narzeczonego. Rodzice mojego chłopaka również byli wspaniali. Pięknie opowiadali o mnie i o swoim synu. Wspominali kiedy zobaczyli mnie pierwszy raz oraz, że od razu wiedzieli, że jestem jedyną prawdziwą miłością Krzysia. Na naszych zaręczynach było mnóstwo miłych chwil, wesołych, wspomnień i nawet łez szczęścia podczas stwierdzenia, że rodzice stracili swoje największe skarby, a ja uważam, że to właśnie my mamy szczęście, że nasi rodzice są tak wspaniali i za to ich kochamy” mówi Iwona.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Gdy nadchodzi upragniona chwila kiedy mamy usiąść wszyscy przy jednym stole zawsze nasuwa się pytanie czy wszystko będzie dobrze. Rodzice to nasze pokrewne dusze, osoby, które nas wychowały i chcą dla nas jak najlepiej więc kto jak nie oni powinni w tym wyjątkowym dniu być z nami. Rodzice  to niezastąpiony fundament, który jest dopełnieniem naszego szczęścia. Zaręczyny rodzice pana młodego jak i również panny młodej to podstawa do tego, aby czuć się idealnie spełnionym w tak wartościowym dla nas dniu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
Zaręczyny rodzice pana młodego, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor