≡ Menu

Zaręczyny rodzice

Zaręczyny rodziceZaręczyny rodzice

Zaręczyny rodzice i cała otoczka towarzysząca temu wydarzeniu jest bardzo ważna dla oby dwóch stron. Zarówno przyszli małżonkowie jak ich rodzice są przejęci całą sytuacją i doskonale zdają sobie sprawę z tego, że już niedługo ich dzieci staną się mężem i żoną. Zaręczyny rodzice i przyjęcie zorganizowane na ich cześć to główne i najważniejsze elementy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bez naszych pokrewnych dusz- rodziców nie byłoby to tak wyjątkowe i doskonale zorganizowane.„Jeśli chodzi o mnie to bardzo ważną rolę stanowią dla mnie rodzice” mówi Wiola. „Nie wyobrażam sobie, że mogłoby ich przy mnie nie być. To samo tyczyło się zaręczyn. Mimo że przeżyłam wspaniałe oświadczyny tylko z chłopakiem to od razu zorganizowaliśmy również udany obiad z rodzicami. Cieszę się bardzo, że się polubili, a to spotkanie uważam za jedno z najlepszych w moim życiu. Rodzice mojego Marcina jak i moi doskonale się rozumieją i mają wspólne zainteresowania. Myślałam, że wszyscy będą się stresowali, ale jak widać byłam w błędzie. Standardowo żadna mama nie chciała nic pić, poza szampanem, a panowie oczywiście wódkę, której nawet zabrakło po godzinie dwudziestej i byli zmuszeni kursować do sklepu. Jednym słowem- zaręczyny bez rodziców to nie byłoby to samo. Do tego dochodzi jeszcze film wideo- filmował mój tato i jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy świetną pamiątkę.”

Zaręczyny rodzice – moc dżemie w rodzinie…

Jeśli chodzi już o same zaręczyny i przygotowania to oczywiście niezawodna jest pomoc naszych kochanych mam. To właśnie one wiedzą co wypada, a czego nie wypada robić, mówić czy nawet postawić na stół w czasie uroczystego obiadu czy kolacji. Moc tkwi w rodzinie i to właśnie ona daje nam siłę. Zdarzają się sytuacje kiedy rodzice odradzają nam zaręczyn i ślubu z wybraną osobą- prawda jest taka, że należy zawsze wysłuchać stron i podjąć taką decyzję, aby nie była krzywdząca dla nikogo.Zaręczyny

„Na moje zaręczyny rodzice byli przygotowani od dawna” mówi Kamila. „Chociaż doskonale wiedziałam, że mama nie przepada za moim chłopakiem to jednak postanowiłam sprawić, aby zmieniła zdanie. Myślę, że wiedziała co się święci, ale nic na ten temat nie mówiła. Rodzice są konserwatywni i dla nich mieszkanie razem przed ślubem nie wchodziło w grę. Byli bardzo zniesmaczeni moim zachowaniem, ale udało mi się jakoś załagodzić sytuację. Sama zorganizowałam kolację i zaprosiłam wszystkich do naszego wynajętego mieszkania. Powiem szczerze, że na początku było ciężko, ale po jakiejś godzinie wszystko się unormowało. Rozmowa się kleiła, rodzice moi i mojego chłopaka rozmawiali razem, a ja patrzyłam i się cieszyłam jak nigdy dotąd. Później mama powiedziała, że może źle wszystko oceniła oraz, że życzy mi wszystkiego najlepszego. Sam fakt, jak mój chłopak się oświadczył przy wszystkich wręczając kwiaty i prosząc o moją rękę był bardzo widowiskowy i zaskoczył wszystkich. Piękny wieczór i miłe wspomnienia- tyle mogę dodać.”

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Na zaręczyny rodzice  to najlepsze towarzystwo jakie tylko można sobie wymarzyć. To oni zawsze są przy nas i próbują nas ochraniać przed złem całego świata, dlatego nie ma się co dziwić jeśli czasami mogą mieć wątpliwości co do decyzji swoich dzieci, a naszą rolą już jest pokazać im, że się mylą lub utwierdzić w przekonaniu, że mają rację kiedy wszystko jest dobrze. Rodzice to nasi przyjaciele tak samo jak wybranka lub wybranek naszego serca. Warto więc brać każde zdanie pod uwagę i sprawić, aby wszyscy żyli w zgodzie i byli zadowoleni. Zaręczyny rodzice i my to jedna całość, która powinna być światełkiem i ostoją oraz sprawiać, że każdego dnia na naszych twarzach będzie pojawiał się uśmiech.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Zaręczyny rodzice, 5.5 out of 10 based on 2 ratings

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor