≡ Menu

Zaręczyny

ZaręczynyZaręczyny

Zaręczyny  możemy nazwać wstępem do wspólnego życia. Pary młode organizują sobie te chwile tak, aby zostały w pamięci na wiele lat. Zazwyczaj to właśnie panowie zaskakują swoje wybranki wspaniałą organizacją i romantyczną atmosferą. Zaręczyny to dzień, w którym obie strony chcą i zgadzają się być razem, planować wspólną przyszłość, zawrzeć związek małżeński, mieć dzieci i co najważniejsze kochać się i szanować do końca wspólnych dni.Ania, która zawsze marzyła o bajkowych zaręczynach była bardzo zaskoczona kiedy chłopak zaprosić ją na kolację, a tam się oświadczył: „Pamiętam to jak dziś: był wieczór, a ja czułam się fantastycznie. Zjedliśmy kolację, a później kelner przyniósł wielki bukiet róż, w którym ukryty był pierścionek zaręczynowy. Później mój chłopak klęknął i poprosił mnie o rękę. Byłam bardzo szczęśliwa i podekscytowana jak nigdy. Wszyscy obecni na sali ludzie bili nam brawo, a my jeszcze długo siedzieliśmy w tej restauracji zajadając się deserem i popijając dobre wino. Żałuję tylko, że nie wynajęłam kamerzysty, który filmowałby naszą uroczystość i emocje, które nam towarzyszyły.

Zaręczyny – niezapomniane chwile…

Kiedy nadchodzi dzień, w którym wiemy, że nasz partner to ta jedyna, właściwa osoba wszystko nabiera zupełnie innego znaczenia. Planujemy wspólną przyszłość i przygotowujemy się do wspólnego życia. Okres na początku naszej drogi jest bezcenny i liczy się podwójnie dlatego powinniśmy zaręczyny przeżywać ze zdwojoną siła. Bardzo istotną kwestią jest również pomysłowość i organizacja, a tu wykazują się przede wszystkim panowie. Kobiety mają być zaskoczone i oszołomione energią, determinacją i zaangażowaniem swoich mężczyzn.

„Byłam bardzo zaskoczona tym co zorganizował dla mnie mój chłopak” opowiada Weronika. „Może nie było to przyjęcie za milion dolarów, ale dla mnie warte o wiele więcej. Chłopak włożył w to dużo pracy i z tego się cieszę. Zaręczyny były nad morzem. Były wakacje, gorąco, morze, plaża. Nic lepszego nie mogło nam się przydarzyć. Poszliśmy wieczorem do restauracji na plaży, a tam był specjalnie przygotowany stolik z kwiatami na tarasie. Byliśmy sami, a w tle leciała muzyka. Oczywiste jest co było później, zaręczyny, piękne chwile, a na koniec poszliśmy nad morze się kąpać. To był rewelacyjny wieczór, którego nigdy nie zapomnę. Zostaliśmy narzeczeństwem, później był ślub i do dnia dzisiejszego jesteśmy bardzo szczęśliwi. Najlepsze jest to, że dalej mamy szalone pomysły i lubimy zaskakiwać siebie wzajemnie”.

Zaręczyny to moment kiedy wypowiedziane słowo „tak” ma bardzo dużą wartość. Oczywiście każda kobieta również chce chwalić się przez znajomymi, koleżankami jak jej ukochany zorganizował ten czas. To co jest ważne tego dnia to również pierścionek zaręczynowy, najlepiej piękny i rzucający się w oczy. Zdarza się również tak, że kobiety kupują swoim mężczyznom prezent na zaręczyny. Może to być na przykład bransoletka czy zegarek, który będzie przypominał o tym przyjemnym i pełnym emocji wydarzeniu.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Ja sama oświadczyłam się swojemu chłopakowi” śmieje się Ela. „Od zawsze byłam szalona, nic nie organizowałam. Wszystko stało się spontanicznie, miałam jedynie świetny zegarek, który Michał dostał jako prezent. Był bardzo zaskoczony i zdziwiony bo sam miał w planach się zaręczyć. Później sam już zorganizował oświadczyny i wszystko odbyło się tak jak być powinno. Był pierścionek, muzyka, romantyczne chwile. Wszystko bardzo mi się podobało i nie wyobrażam sobie tego inaczej.”

Kiedy zdecydujemy się na wspólne życie we dwoje mamy świadomość, że jest to bardzo ważna i odpowiedzialna decyzja, która poprzedza mnóstwo miłych chwil. Jedną z nich są właśnie zaręczyny- chwila kiedy stajemy się narzeczoną oraz narzeczonym. Wspólne decyzje, pomysły, chwile, doświadczenia, przeżycia i miłość do końca życia. Warto więc sprawić, aby moment kiedy to nastaje był piękny i wyjątkowy. To zazwyczaj mężczyźni organizują zaręczyny, dlatego jeśli marzymy o czymś konkretnym zawsze możemy delikatnie podpowiedzieć naszemu partnerowi bądź pozostawić wszystko w jego rękach bez naszej wiedzy. Niespodzianki są również bardzo przyjemne i pobudzają naszą wyobraźnię. Zaręczyny to piękne chwile i niesamowite emocje powinniśmy więc sprawić, aby ten dzień był jednym z najlepszych w naszym życiu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Zaręczyny, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor